Авторизация | Регистрация

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību

8-05-2021, 14:24, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Ferrari atkal ir priecējis ātrgaitas automašīnu cienītājus ar viena no tā flagmaņiem atjauninājumu. Šoreiz tika modernizēta sporta kupeja Ferrari 812 Competizione, kas saņēma uzlabotu vadāmību un pārmontētu balstiekārtu. Turklāt motors tika nomainīts, par pamatu ņemot Superfast spēkstaciju.

Šajā brīdī pasaules autoražotāju kopiena pievērš arvien lielāku uzmanību elektromobilim. Šī tendence iekļūst autosacīkšu modeļu pasaulē, tāpēc komandas, kas turpina attīstīt veco labo ICE, ar katru gadu kļūst arvien vērtīgākas. Ferrari paliek uzticīgs savai tradīcijai un atjauninātajā 812 ievieto izcilu 6,5 litru V12 motoru.


Šis dzinējs spēj nodrošināt 830 ZS jaudu un 950 ņūtonmetru griezes momentu. Papildus motoram dizaineri mainīja stūres statnes ierīci, kā rezultātā automašīnas vadāmība ir ievērojami uzlabojusies. Turklāt mēs strādājām pie balstiekārtas un bremžu sistēmas, kas saņēma vairākus mazus, bet ārkārtīgi noderīgus uzlabojumus.

Kopumā automašīna ir kļuvusi nedaudz vieglāka par iepriekšējo versiju un par pakāpēm jaudīgāka. 812 jau ir parādījis savu labāko pusi vairākās sacīkšu sacensībās, un tagad to aktīvi iegādājas turīgi kolekcionāri no visas pasaules!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma


Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.