Авторизация | Регистрация

Lamborghini Huracan GT2 tiks izlaists rudenī

8-05-2021, 14:27, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Lamborghini Huracan GT2 sacīkšu automašīna gaidāma šoruden. Automašīna debitēja tālajā 2013. gadā, taču GT2 prefiksu tā saņēma tikai tagad. Protams, šī burvju saīsinājums modeļa nosaukumam tika pievienots iemesla dēļ. Dizaineri ir ievērojami strādājuši pie automašīnas tehniskā aprīkojuma, kā arī mainījuši tā dizainu.

Protams, vispirms mūs interesē spēka agregāts, kuru sākotnējā versijā pārstāvēja 620 spēcīgs Super Trofeo Evo dzinējs. Huracan GT2 tagad tiks aprīkots ar atjauninātu 780 ZS jaudas piedziņu, kurai ir uzlabots dizains un uzlabota siltuma izkliede.


Salonā būs jaunas sēdvietas, panelis un vairākas iespējas, kas asinātas tieši braukšanai lielā ātrumā. Turklāt ir īpašs režīms videi draudzīgiem autovadītājiem, kuriem rūp vide, braucot apkārt ar automašīnu ar traku motora lielumu.

Šobrīd modelim tiek veikti pēdējie izmēģinājumi, pēc kuriem tas nonāks sākotnējā ražošanā. Starp citu, dažas kompānijas ir gatavas gaidāmajās sacensībās izmantot atjaunināto Huracan kā sacīkšu automašīnu, tomēr oficiāla informācija par to vēl nav ziņota.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.