Авторизация | Регистрация

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu

8-05-2021, 14:28, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.

Kā jūs varat iedomāties, Corvette C8 pāriet uz pastāvīgu pilnpiedziņu. Tajā pašā laikā priekšējo riteņu piedziņas izkārtojumu joprojām varēs iegādāties. Otrs lielākais jaunums bija jaunais dzinējs. Dabiski iesūknētais benzīna V8 5.5 ar plakanu kloķvārpstu sola sasniegt līdz 625 ZS jaudu. pie 9000 apgriezieniem minūtē, kas ir labas ziņas.


Automašīnas ārpusei un interjeram ir jauninājumi, taču tie nav tik nozīmīgi. Jo īpaši tika labota optika, pievienoti jauni logotipi, kā arī unikāla dizaina riteņi. Interjerā tagad ir zaļi šuves un paneļa apgaismojums.

Protams, modelis izskatās diezgan pievilcīgs, taču tas joprojām ir tālu no masveida ražošanas. Neskatoties uz lielisko pārdošanas apjomu, attīstītāju uzņēmumam klājas ne visai labi, tāpēc pilnpiedziņas C8 Corvette laišana tirgū tika atlikta līdz 2023. gadam. Tomēr līdzjutējiem nav svešinieki, un viņi noteikti gaidīs!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats


Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.

Dodge Journey tiek pārdots


Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.