Авторизация | Регистрация

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats

8-05-2021, 14:37, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.

Ārēji automašīnai ir gandrīz tradicionāls koncerna dizains, kam tomēr ir savas unikālās iezīmes. Piemēram, ir ļoti interesants radiatora grils, kā arī forša LED optika. Turklāt automašīnas aizmuguri, ko rotā iespaidīgas izplūdes caurules, var saukt par unikālu.


Ir vērts atzīmēt arī salonu, kas izgatavots modernā minimālisma stilā ar elektronikas pārpilnību. Neskatoties uz minimālismu, ir patiešām patīkami atrasties Mercedes-Benz E 200. Interjers veicina patīkamu izklaidi, un ērta automašīnas ietilpība un daudzas funkcijas ļaus jums ar prieku veikt pat lielus attālumus.

Starp citu, ne vāju benzīna dzinēju līnija ir atbildīga par automašīnas dinamiku, kuras vidējā atdeve ir iespaidīgi 200 ZS. Tātad paātrinājuma dinamika un maksimālā ātruma griesti šeit atbilst augstākās kvalitātes standartiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu


Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.