Авторизация | Регистрация

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats

8-05-2021, 14:41, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Automašīnai ir izcils racionalizēts dizains ar gludām formām un pārbaudītām proporcijām. Mēs nerunāsim par ķermeņa aerodinamiku un interesantiem atklājumiem tā dažādu elementu štancēšanas jomā. Apskatiet fotoattēlu, un jūs pats sapratīsit, kas ir kas.


Mēs pāriesim uz salonu, kur mūs sagaida krāšņs multimediju panelis ar lielu skārienekrāna ekrānu. Jaudīga audio sistēma, kā arī ļoti ērti sēdekļi ar sānu atzveltnes atbalstu. Ir arī pilnībā funkcionāla klimata kontrole, kas ļaus atdzesēt un sildīt salonu atkarībā no laika apstākļiem aiz loga.

Tomēr būtiskākā atšķirība starp Porsche Cayenne Coupe ir tā jaudīgākais dzinējs. To attēlo V6 un V8 variācijas vairākiem simtiem zirgspēku. Protams, šī jauda pozitīvi ietekmē paātrinājuma dinamiku un transportlīdzekļa kopējo saķeri.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.