Авторизация | Регистрация

Paredzams, ka Weng Toyota Proace City Electric būs līdz gada beigām

8-05-2021, 20:07, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Toyota Proace City Electric ir jauns komerciāls transportlīdzeklis no pasaulē atzītas Japānas koncerna. Furgonam ir kravas un pasažieru versija, un to var izmantot paku vai nelielu tūristu grupu pārvadāšanai. Kopumā šāda veida automašīnām ir vesela tikšanās jūra, tāpēc pircēji noteikti atradīs, kur piestiprināt daudzsološu jaunumu.

Toyota Proace City Electric vissvarīgākā priekšrocība ir absolūtā elektrifikācija. Tas ir, šis furgons ir simtprocentīgi elektrisks transportlīdzeklis, ko var uzlādēt gan no mājsaimniecības strāvas avota, gan no augstsprieguma uzlādes stacijām.


Saskaņā ar deklarētajiem pases datiem WLTP ciklā modelis spēs pieveikt līdz 280 kilometriem. Bortā ir ļoti ietilpīgs 50 kWh akumulators, kas atbalsta ātru uzlādi, kā arī viens 136 ZS elektromotors.

Tāpat nākotnē tiks ražota maza izmēra Toyota Proace City Verso piekabe, kuras kravnesība ir 750 kilogrami. Tomēr ir pāragri runāt par tā izskatu, jo pats furgons vēl nav nonācis priekšražošanā. Modeļa pārdošanas sākums paredzēts šī gada beigās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību


Ferrari atkal ir priecējis ātrgaitas automašīnu cienītājus ar viena no tā flagmaņiem atjauninājumu. Šoreiz tika modernizēta sporta kupeja Ferrari 812 Competizione, kas saņēma uzlabotu vadāmību un pārmontētu balstiekārtu. Turklāt motors tika nomainīts, par pamatu ņemot Superfast spēkstaciju.

Dodge Journey tiek pārdots


Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.