Авторизация | Регистрация

Electra Quds Rise - pirmais Libānas elektriskais automobilis

8-05-2021, 20:08, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Libāna kā viena no Tuvo Austrumu valstīm nekad nav bijusi nozīmīga vieta automobiļu rūpniecībai. Tomēr laiki mainās, tāpat kā pati automobiļu rūpniecība, kas arvien vairāk koncentrējas uz mārketingu, nevis ražošanas procesiem. Uz šī fona mēs redzam, kā mazie uzņēmumi patiešām ražo savus automobiļus.

Dzīvs piemērs ir svaigā elektriskā automašīna Electra Quds Rise, kas parādījās Libānā. Modelim ir mūsdienīgs interjers, jauks dizains un diezgan labas tehniskās īpašības. Protams, būtu ļoti dārgi izveidot šādu skaistumu no jauna, tāpēc EV Electra aktīvi izmanto trešo personu ražotāju ārpakalpojumus.


Kopumā nozarē izveidojusies diezgan interesanta situācija. Ja iekšdedzes motoriem, kas šobrīd ir sarežģīti inženiertehniskie projekti, ir vajadzīgs augsti kvalificēts personāls un daudzu gadu pieredze ražošanā, tad elektromotorus un akumulatorus var ražot daudz plašāks uzņēmumu loks.

Libānas elektriskā automašīna Electra Quds Rise ir tikai viena no pirmajām jaunā viļņa pazīmēm, kas drīz krīt uz patērētāju galvām. Tajā pašā laikā par pieņemamu cenu elektriskie transportlīdzekļi tiks pārdoti gan Rietumu valstu tirgū, gan jaunajos tirgos ar jaunajām ekonomikām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Dodge Journey tiek pārdots


Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.