Авторизация | Регистрация

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās

9-05-2021, 19:03, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Automašīna faktiski sākās ar Moderna projektu, kuru 2018. gadā uzsāka mazās Lielbritānijas studijas GTO Engineering puiši. Laika gaitā amatieru projekts kļūst sarežģītāks un vērienīgāks, kā rezultātā šī automašīna parādījās. 2020. gada sākumā, tieši pirms pandēmijas, inženieriem izdevās piesaistīt līdzekļus, lai turpinātu attīstību, tāpēc modelim, varētu teikt, paveicās.


Pati automašīna tiks aprīkota ar V12 motoru, kas nedaudz atgādina 60. gadu klasiskos itāļu ražotos dzinējus. Tas darbosies ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas pārnes griezes momentu tikai uz aizmugurējo asi. Piekare, kā paredzēts, neatkarīga, daudzsavienojoša.

Pirmie klienti varēs iegādāties automašīnu jau 2023. gadā. Pagaidām nav ziņots par sporta automašīnas izlaišanas izmaksām un konkrēto datumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.