Авторизация | Регистрация

Autoražotāji piedāvā izdevīgus aizdevumus

14-12-2022, 17:49, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Daudzi ražotāji pagarinājuši īpašo piedāvājumu derīgumu pērn ražoto automašīnu iegādei.

Iegādājoties šādu automašīnu, jūs joprojām varat paļauties uz labu atlaidi. Turklāt dažiem jauniem automašīnu modeļiem cenas ir samazinātas. Lai piesaistītu klientus dīleru saloniem, autoražotāji piedāvā arī izdevīgas kredītprogrammas un rīko servisa akcijas, piemēram, pērkot atsevišķus pērn samontētus Opel modeļus, joprojām var ietaupīt līdz 270 000 rubļu. Vienlaikus visām šīs Vācijas markas automašīnām neatkarīgi no izgatavošanas gada tiek piedāvāts aizdevums ar 4,9% gadā uz laiku līdz trim gadiem. Salīdzinot ar automašīnām, kas ražotas pēc Jaungada brīvdienām, šādas automašīnas maksā par 50 000-300 000 rubļu lētāk. Turklāt aizdevums to iegādei tiek izsniegts ar 5,9% gadā, veicot sākotnējo iemaksu 20% apmērā no automašīnas izmaksām. Maksājot uzreiz 40%, likme būs 1,9% gadā, savukārt, maksājot pusi no automašīnas cenas, varat rēķināties ar bezprocentu kredītu. Daži autoražotāji ir samazinājuši cenas jaunām automašīnām. Tā, piemēram, viņi to darīja Kia Krievijas pārstāvniecībā. Dažādas ceed modeļa modifikācijas kļuva lētākas par 30 000-40 000 rubļu. Un Mercedes-Benz salonos uz jaunām šīs markas automašīnām tagad tiek piemērotas fiksētas rubļa cenas, kas nav atkarīgas no dolāra un eiro kursa svārstībām. Savukārt 2008. gadā ražotajām automašīnām, pērkot tiek piedāvāta atvieglota likme: 1 eiro 34 rubļi.Audi Krievijas pārstāvniecība, ieviesusi tirgū jauno A4 Allroad modeli, līdz jūlija beigām tam noteica īpašas cenas. Pamatkonfigurācijā šis auto maksā kā parasts Audi A4 universāls. Ir arī citi veidi, kā piesaistīt klientus saviem izplatītājiem. Piemēram, līdz jūlija beigām Ford salonos par 10-15% samazinātas cenas automašīnu apkopei un dažādu aksesuāru uzstādīšanai. Turklāt šī uzņēmuma Krievijas pārstāvniecība ir izstrādājusi jaunu aizdevuma programmu.

Pērkot jebkuru Ford modeli, aizdevums tiek izsniegts ar 2,9% gadā uz vienu gadu, klientam veicot sākotnējo iemaksu 30% apmērā no automašīnas izmaksām.Īpašs aizdevuma piedāvājums ir spēkā arī Volkswagen dīleru salonos. . Maksājot 10% no VW Passat vērtības, varat cerēt uz kredīta saņemšanu uz 2-5 gadiem ar 3,9% gadā. Turklāt līdz jūlija beigām cenas visām iepriekšējās paaudzes VW Golf modifikācijām ir samazinātas par 11%. Tāpat līdz oktobrim par 6% kritās Polo modelis.Netiek aizmirsti arī lietoto auto īpašnieki. Piemēram, visi Hyundai izplatītāji piedāvā 15 procentu atlaidi detaļām un darbaspēkam, apkalpojot Hyundai transportlīdzekļus, kas vecāki par trim gadiem. Un automašīnām, kas samontētas pirms Jaunā gada, Dienvidkorejas uzņēmuma Krievijas pārstāvniecība samazināja cenas par 20 000-170 000 rubļu.Iekšzemes uzņēmumi daudz neatpaliek no ārvalstu autoražotājiem.

Piemēram, AvtoVAZ piedāvā paņemt preferenciālu kredītu savas produkcijas iegādei par 2,9-9,9% gadā atkarībā no kredīta izsniegšanas termiņa un pirmās iemaksas lieluma. Tajā pašā laikā, maksājot uzreiz pusi no automašīnas izmaksām, varat paļauties uz bezprocentu kredīta saņemšanu Izmantojiet speciālo aprīkojumu un profesionālu pārcēlāju pakalpojumus, kuri palīdzēs veikt biroja pārvākšanos, kas izvairīties no lielākās daļas problēmu un nodrošināt klientam visaugstāko servisu pārvācoties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās


Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Autoražotāji piedāvā izdevīgus aizdevumus

Daudzi ražotāji pagarinājuši īpašo piedāvājumu derīgumu pērn ražoto automašīnu iegādei.