Авторизация | Регистрация

Elektriskais Chevrolet volts

29-12-2022, 04:12, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.

Līdz šim šim auto bija tikai hibrīda spēkstacija - 150 zirgspēku jauda nodrošināja strāvu, 100 - benzīns. Uz pilnībā uzlādētiem akumulatoriem sedana darbības rādiuss bija 64 kilometri, pēc tam viena litra iekšdedzes dzinējs sāka uzlādēt akumulatorus. Tagad potenciālais īpašnieks varēs pabarot automašīnu tikai stāvēšanas laikā, no sadzīves kontaktligzdas. Pēc analītiķu domām, pilnīga atteikšanās no benzīna dzinēja Volt modelī nav nekas cits kā vadītāju reakcija uz Detroitas autošova vides tendencēm, kas pašlaik notiek štatos.

Piemēram, GM galvenais konkurents Ford tur paziņoja, ka iegulda 450 miljonus dolāru savas elektrisko transportlīdzekļu programmas izstrādē. Gatavojoties otrās paaudzes voltu masveida ražošanai, GM pat atvēra veselu rūpnīcu litija jonu elektrisko akumulatoru ražošanai. 43 miljonus dolāru vērtais uzņēmums atradās Braunstaunā, starp citu, netālu no Detroitas, tajā pašā Mičiganā. Bet, lai apmeklētu Veles atpūtas klubu, nav jābrauc tik tālu. Pašlaik rūpnīcā strādā tikai 25 darbinieki. Un līdz gada beigām, kad bateriju ražošana kļūst masveida, personāla skaits jāpalielina līdz simtam. Turklāt laika gaitā ražošanā viņi plāno investēt papildus 336 miljonus dolāru. Pat šī gada laikā General Motors plāno saražot vairāk nekā 8000 Chevrolet voltu. Pēc tam gada apjomam vajadzētu palielināties līdz 60 000 eksemplāru. Modeļa izmaksas gala pircējam būs aptuveni 40 000 USD.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā


Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 Ķīnas auditorijā pelnīti tiek uzskatīts par vietējās autobūves klasiku. Savas pastāvēšanas laikā, kopš 2005. gada, modelis kopumā pārdots pusotra miljona automašīnu tirāžā, kas nav nemaz tik maz pat blīvi apdzīvotajai Ķīnai.

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.