Авторизация | Регистрация

Jauns BMW M6 kabriolets

25-02-2023, 12:02, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Ja kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.

 Jaunais BMW M6 Cabrio 2012. gadā tika pamanīts Ņūdžersijas ostā Bajonas militārajā rajonā. Kā redzat, automašīnai ir diezgan parasts virsbūves komplekts. Uz spārniem ir raksturīgas gaisa ieplūdes atveres un piepūsti sliekšņi. Pārveidots arī aizmugurējais buferis. Automašīnā tika izmantota sporta piekare, kā arī četrgalvu izplūdes uzgalis un bremžu kluči ar raksturīgiem ziliem spailēm. Kopumā jaunais BMW M6 Cabrio izskatās pievilcīgs un agresīvs. Visticamāk, masveida ražošanā esošais auto saņems Twin-Turbo V8 dzinēju, 552 ZS. un 680 Nm. Tas tiks savienots ar septiņu pakāpju M-DCT divu sajūgu pārnesumkārbu, kas jau pazīstama no citiem grupas modeļiem. BMW M6 Cabrio paātrinās līdz 100 km/h mazāk nekā 5 sekundēs. Vārdu sakot šis modelis ir visiem BMW faniem un vispār ātras braukšanas cienītājiem.Ja esat vācu markas auto īpašnieks un pēkšņi nepieciešams bmw virsbūves remonts, noteikti jādodas uz Maxidrom servisu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.