Авторизация | Регистрация

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto

8-05-2021, 14:24, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.

Tajā pašā laikā automašīnu deklarētā jauda būs 1115 ZS. hibrīdam un 1977 ZS par elektromobili. Šie rādītāji tika sasniegti, pateicoties automašīnas svara samazināšanai, platformas unikālajam dizainam, kā arī jaudīgu mūsu pašu elektromotoru izmantošanai.


Turklāt automašīna solās būt videi draudzīga. Tās ražošanā tiek izmantota neitrālā veidā iegūta oglekļa šķiedra, kā arī dabīgā linšķiedra, kas ir iesaistīta arī ķermeņa elementu apdarē.

Pašai automašīnai būs jāpārvar virkne testu, pēc kuriem to plānots izmantot īstās sacīkšu sacensībās. Īpaši izstrādātājiem ir lieli plāni Lemānas 24 stundu sacīkstēm. Acīmredzot Moranda modelis būs veiksmīgs un, iespējams, kļūs par čempionu savā klasē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu


Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.