Авторизация | Регистрация

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto

8-05-2021, 14:24, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.

Tajā pašā laikā automašīnu deklarētā jauda būs 1115 ZS. hibrīdam un 1977 ZS par elektromobili. Šie rādītāji tika sasniegti, pateicoties automašīnas svara samazināšanai, platformas unikālajam dizainam, kā arī jaudīgu mūsu pašu elektromotoru izmantošanai.


Turklāt automašīna solās būt videi draudzīga. Tās ražošanā tiek izmantota neitrālā veidā iegūta oglekļa šķiedra, kā arī dabīgā linšķiedra, kas ir iesaistīta arī ķermeņa elementu apdarē.

Pašai automašīnai būs jāpārvar virkne testu, pēc kuriem to plānots izmantot īstās sacīkšu sacensībās. Īpaši izstrādātājiem ir lieli plāni Lemānas 24 stundu sacīkstēm. Acīmredzot Moranda modelis būs veiksmīgs un, iespējams, kļūs par čempionu savā klasē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.