Авторизация | Регистрация

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto

8-05-2021, 14:24, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.

Tajā pašā laikā automašīnu deklarētā jauda būs 1115 ZS. hibrīdam un 1977 ZS par elektromobili. Šie rādītāji tika sasniegti, pateicoties automašīnas svara samazināšanai, platformas unikālajam dizainam, kā arī jaudīgu mūsu pašu elektromotoru izmantošanai.


Turklāt automašīna solās būt videi draudzīga. Tās ražošanā tiek izmantota neitrālā veidā iegūta oglekļa šķiedra, kā arī dabīgā linšķiedra, kas ir iesaistīta arī ķermeņa elementu apdarē.

Pašai automašīnai būs jāpārvar virkne testu, pēc kuriem to plānots izmantot īstās sacīkšu sacensībās. Īpaši izstrādātājiem ir lieli plāni Lemānas 24 stundu sacīkstēm. Acīmredzot Moranda modelis būs veiksmīgs un, iespējams, kļūs par čempionu savā klasē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats


Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.