Авторизация | Регистрация

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību

8-05-2021, 14:24, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Ferrari atkal ir priecējis ātrgaitas automašīnu cienītājus ar viena no tā flagmaņiem atjauninājumu. Šoreiz tika modernizēta sporta kupeja Ferrari 812 Competizione, kas saņēma uzlabotu vadāmību un pārmontētu balstiekārtu. Turklāt motors tika nomainīts, par pamatu ņemot Superfast spēkstaciju.

Šajā brīdī pasaules autoražotāju kopiena pievērš arvien lielāku uzmanību elektromobilim. Šī tendence iekļūst autosacīkšu modeļu pasaulē, tāpēc komandas, kas turpina attīstīt veco labo ICE, ar katru gadu kļūst arvien vērtīgākas. Ferrari paliek uzticīgs savai tradīcijai un atjauninātajā 812 ievieto izcilu 6,5 litru V12 motoru.


Šis dzinējs spēj nodrošināt 830 ZS jaudu un 950 ņūtonmetru griezes momentu. Papildus motoram dizaineri mainīja stūres statnes ierīci, kā rezultātā automašīnas vadāmība ir ievērojami uzlabojusies. Turklāt mēs strādājām pie balstiekārtas un bremžu sistēmas, kas saņēma vairākus mazus, bet ārkārtīgi noderīgus uzlabojumus.

Kopumā automašīna ir kļuvusi nedaudz vieglāka par iepriekšējo versiju un par pakāpēm jaudīgāka. 812 jau ir parādījis savu labāko pusi vairākās sacīkšu sacensībās, un tagad to aktīvi iegādājas turīgi kolekcionāri no visas pasaules!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.