Авторизация | Регистрация

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību

8-05-2021, 14:24, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Ferrari atkal ir priecējis ātrgaitas automašīnu cienītājus ar viena no tā flagmaņiem atjauninājumu. Šoreiz tika modernizēta sporta kupeja Ferrari 812 Competizione, kas saņēma uzlabotu vadāmību un pārmontētu balstiekārtu. Turklāt motors tika nomainīts, par pamatu ņemot Superfast spēkstaciju.

Šajā brīdī pasaules autoražotāju kopiena pievērš arvien lielāku uzmanību elektromobilim. Šī tendence iekļūst autosacīkšu modeļu pasaulē, tāpēc komandas, kas turpina attīstīt veco labo ICE, ar katru gadu kļūst arvien vērtīgākas. Ferrari paliek uzticīgs savai tradīcijai un atjauninātajā 812 ievieto izcilu 6,5 litru V12 motoru.


Šis dzinējs spēj nodrošināt 830 ZS jaudu un 950 ņūtonmetru griezes momentu. Papildus motoram dizaineri mainīja stūres statnes ierīci, kā rezultātā automašīnas vadāmība ir ievērojami uzlabojusies. Turklāt mēs strādājām pie balstiekārtas un bremžu sistēmas, kas saņēma vairākus mazus, bet ārkārtīgi noderīgus uzlabojumus.

Kopumā automašīna ir kļuvusi nedaudz vieglāka par iepriekšējo versiju un par pakāpēm jaudīgāka. 812 jau ir parādījis savu labāko pusi vairākās sacīkšu sacensībās, un tagad to aktīvi iegādājas turīgi kolekcionāri no visas pasaules!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Electra Quds Rise - pirmais Libānas elektriskais automobilis


Libāna kā viena no Tuvo Austrumu valstīm nekad nav bijusi nozīmīga vieta automobiļu rūpniecībai. Tomēr laiki mainās, tāpat kā pati automobiļu rūpniecība, kas arvien vairāk koncentrējas uz mārketingu, nevis ražošanas procesiem. Uz šī fona mēs redzam, kā mazie uzņēmumi patiešām ražo savus automobiļus.

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.