Авторизация | Регистрация

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā

8-05-2021, 14:25, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.

Projekts tika prezentēts jau 2019. gadā un izcēlās no citu līdzīgu projektu masas ar to, ka automašīna kā degvielu izmantos sašķidrinātu ūdeņradi. Šāda vērienīga uzdevuma izpildē tika iesaistīti labākie speciālisti, kuru darbs tiek lēsts pusotra miljona eiro apmērā par Viritech Apricale kopiju.


Kas attiecas uz modeļa tehniskajiem parametriem, tie arī ir ļoti iespaidīgi. Būtībā automašīnu darbina divi jaudīgi elektromotori, kas ir uzstādīti uz modeļa abām asīm. Dzinēju kopējā jauda ir 1280 ZS, savukārt elektrību tiem rada kurināmā elementi, kas darbināmi ar ūdeņradi.

Pats ūdeņradis tiek uzglabāts sašķidrinātā stāvoklī pie 700 bāru spiediena. Tas atrodas četros masīvos cilindros, kas paslēpti zem automašīnas dibena. Tajā pašā laikā ūdeņradis ir tik viegls, ka tvertnes ar pilnu degvielu veido tikai 5 procentus no mašīnas kopējā svara. Kopumā projekts solās būt ļoti interesants.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Kia XCeed SUV pārskats


Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats


Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.