Авторизация | Регистрация

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju

8-05-2021, 14:26, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.

Galvenais jauninājums būs tas pats V12 dzinējs, kas, pateicoties pārkonfigurētai degvielas padeves sistēmai un pārveidotiem gaisa filtriem, ieguva ievērojamu jaudas pieaugumu. Tā rezultātā motors ražo līdz 700 Zs. un 750 Ņūtona metru griezes moments.


Turklāt ir arī tīri kosmētiskas izmaiņas, kas ietekmē automašīnas priekšpusi. Dizaineri mainīja bufera un radiatora režģa formu, pievienojot alumīnija apmales, kā arī mainīja optikas veidu. Kopumā tas ir standarta kosmētikas iespēju komplekts, kas tomēr atsvaidzināja modeļa izskatu.

Automašīna tiks pārdota privātam pircēju klubam, un vienības sākumcena būs aptuveni 750 tūkstoši Lielbritānijas mārciņu. Protams, šī cena nebūs pieejama katram kolekcionāram, tomēr, zinot Aston Martin klientu bāzi, jau tuvākajā nākotnē jūs varat sagaidīt pilnu izpārdošanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.