Авторизация | Регистрация

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju

8-05-2021, 14:26, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.

Galvenais jauninājums būs tas pats V12 dzinējs, kas, pateicoties pārkonfigurētai degvielas padeves sistēmai un pārveidotiem gaisa filtriem, ieguva ievērojamu jaudas pieaugumu. Tā rezultātā motors ražo līdz 700 Zs. un 750 Ņūtona metru griezes moments.


Turklāt ir arī tīri kosmētiskas izmaiņas, kas ietekmē automašīnas priekšpusi. Dizaineri mainīja bufera un radiatora režģa formu, pievienojot alumīnija apmales, kā arī mainīja optikas veidu. Kopumā tas ir standarta kosmētikas iespēju komplekts, kas tomēr atsvaidzināja modeļa izskatu.

Automašīna tiks pārdota privātam pircēju klubam, un vienības sākumcena būs aptuveni 750 tūkstoši Lielbritānijas mārciņu. Protams, šī cena nebūs pieejama katram kolekcionāram, tomēr, zinot Aston Martin klientu bāzi, jau tuvākajā nākotnē jūs varat sagaidīt pilnu izpārdošanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Kia XCeed SUV pārskats


Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.