Авторизация | Регистрация

Lamborghini Huracan GT2 tiks izlaists rudenī

8-05-2021, 14:27, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Lamborghini Huracan GT2 sacīkšu automašīna gaidāma šoruden. Automašīna debitēja tālajā 2013. gadā, taču GT2 prefiksu tā saņēma tikai tagad. Protams, šī burvju saīsinājums modeļa nosaukumam tika pievienots iemesla dēļ. Dizaineri ir ievērojami strādājuši pie automašīnas tehniskā aprīkojuma, kā arī mainījuši tā dizainu.

Protams, vispirms mūs interesē spēka agregāts, kuru sākotnējā versijā pārstāvēja 620 spēcīgs Super Trofeo Evo dzinējs. Huracan GT2 tagad tiks aprīkots ar atjauninātu 780 ZS jaudas piedziņu, kurai ir uzlabots dizains un uzlabota siltuma izkliede.


Salonā būs jaunas sēdvietas, panelis un vairākas iespējas, kas asinātas tieši braukšanai lielā ātrumā. Turklāt ir īpašs režīms videi draudzīgiem autovadītājiem, kuriem rūp vide, braucot apkārt ar automašīnu ar traku motora lielumu.

Šobrīd modelim tiek veikti pēdējie izmēģinājumi, pēc kuriem tas nonāks sākotnējā ražošanā. Starp citu, dažas kompānijas ir gatavas gaidāmajās sacensībās izmantot atjaunināto Huracan kā sacīkšu automašīnu, tomēr oficiāla informācija par to vēl nav ziņota.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskais Chevrolet volts

General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.