Авторизация | Регистрация

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu

8-05-2021, 14:28, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.

Kā jūs varat iedomāties, Corvette C8 pāriet uz pastāvīgu pilnpiedziņu. Tajā pašā laikā priekšējo riteņu piedziņas izkārtojumu joprojām varēs iegādāties. Otrs lielākais jaunums bija jaunais dzinējs. Dabiski iesūknētais benzīna V8 5.5 ar plakanu kloķvārpstu sola sasniegt līdz 625 ZS jaudu. pie 9000 apgriezieniem minūtē, kas ir labas ziņas.


Automašīnas ārpusei un interjeram ir jauninājumi, taču tie nav tik nozīmīgi. Jo īpaši tika labota optika, pievienoti jauni logotipi, kā arī unikāla dizaina riteņi. Interjerā tagad ir zaļi šuves un paneļa apgaismojums.

Protams, modelis izskatās diezgan pievilcīgs, taču tas joprojām ir tālu no masveida ražošanas. Neskatoties uz lielisko pārdošanas apjomu, attīstītāju uzņēmumam klājas ne visai labi, tāpēc pilnpiedziņas C8 Corvette laišana tirgū tika atlikta līdz 2023. gadam. Tomēr līdzjutējiem nav svešinieki, un viņi noteikti gaidīs!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma


Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.

Paredzams, ka Weng Toyota Proace City Electric būs līdz gada beigām


Toyota Proace City Electric ir jauns komerciāls transportlīdzeklis no pasaulē atzītas Japānas koncerna. Furgonam ir kravas un pasažieru versija, un to var izmantot paku vai nelielu tūristu grupu pārvadāšanai. Kopumā šāda veida automašīnām ir vesela tikšanās jūra, tāpēc pircēji noteikti atradīs, kur piestiprināt daudzsološu jaunumu.