Авторизация | Регистрация

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats

8-05-2021, 14:37, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.

Ārēji automašīnai ir gandrīz tradicionāls koncerna dizains, kam tomēr ir savas unikālās iezīmes. Piemēram, ir ļoti interesants radiatora grils, kā arī forša LED optika. Turklāt automašīnas aizmuguri, ko rotā iespaidīgas izplūdes caurules, var saukt par unikālu.


Ir vērts atzīmēt arī salonu, kas izgatavots modernā minimālisma stilā ar elektronikas pārpilnību. Neskatoties uz minimālismu, ir patiešām patīkami atrasties Mercedes-Benz E 200. Interjers veicina patīkamu izklaidi, un ērta automašīnas ietilpība un daudzas funkcijas ļaus jums ar prieku veikt pat lielus attālumus.

Starp citu, ne vāju benzīna dzinēju līnija ir atbildīga par automašīnas dinamiku, kuras vidējā atdeve ir iespaidīgi 200 ZS. Tātad paātrinājuma dinamika un maksimālā ātruma griesti šeit atbilst augstākās kvalitātes standartiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā


Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.