Авторизация | Регистрация

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats

8-05-2021, 14:37, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.

Ārēji automašīnai ir gandrīz tradicionāls koncerna dizains, kam tomēr ir savas unikālās iezīmes. Piemēram, ir ļoti interesants radiatora grils, kā arī forša LED optika. Turklāt automašīnas aizmuguri, ko rotā iespaidīgas izplūdes caurules, var saukt par unikālu.


Ir vērts atzīmēt arī salonu, kas izgatavots modernā minimālisma stilā ar elektronikas pārpilnību. Neskatoties uz minimālismu, ir patiešām patīkami atrasties Mercedes-Benz E 200. Interjers veicina patīkamu izklaidi, un ērta automašīnas ietilpība un daudzas funkcijas ļaus jums ar prieku veikt pat lielus attālumus.

Starp citu, ne vāju benzīna dzinēju līnija ir atbildīga par automašīnas dinamiku, kuras vidējā atdeve ir iespaidīgi 200 ZS. Tātad paātrinājuma dinamika un maksimālā ātruma griesti šeit atbilst augstākās kvalitātes standartiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības


Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.

Jauns BMW M6 kabriolets

Ja kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.