Авторизация | Регистрация

Pārskats par atjaunināto Toyota Camry

8-05-2021, 14:38, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Toyota Camry ir viens no mūžīgajiem sedaniem, kas lepojas ar šiks tehnisko aprīkojumu un gadu gaitā izkopto dizainu. Jauna Camry versija parādījās ne tik sen, un tikai nostiprināja šīs automašīnas stiprās puses. Tas ir kļuvis vēl modernāks, ērtāks un drošāks. Tomēr ejam kārtībā.

Izskats nav mainījies tik dramatiski, kas kopumā ir saprotams. Neviens nevēlas redzēt klasisko Toyota Camry, kura dizains atšķiras no standarta. Par laimi, stils ir izstrādāts ražošanas gados, tāpēc gandrīz nenogurstoši varat apbrīnot ķermeņa elementu gludās līnijas, pārbaudītās proporcijas un graciozos izliekumus.


Tehniskā ziņā automašīna lepojas ar jauniem benzīna dzinējiem, kā arī ar uzlabotu neatkarīgu balstiekārtu. Vidējā dzinēju jauda šajā sērijā ir aptuveni 180 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami šim sedanam. Paātrinājuma laiks līdz simtiem atbilst 8-9 sekundēm, kas ir diezgan konsekventi ar šīs klases automašīnām.

Tika papildināts arī interjers, kas saņēma pilnīgi jaunus ērtus sēdekļus ar sānu atzveltnes atbalstu, jaunu stūri, modificētu vadības paneli un virkni papildu iespēju, kas iepriekš tika piedāvātas tikai dārgu automašīnu aprīkojuma līmeņos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats


Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.