Авторизация | Регистрация

Pārskats par atjaunināto Toyota Camry

8-05-2021, 14:38, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Toyota Camry ir viens no mūžīgajiem sedaniem, kas lepojas ar šiks tehnisko aprīkojumu un gadu gaitā izkopto dizainu. Jauna Camry versija parādījās ne tik sen, un tikai nostiprināja šīs automašīnas stiprās puses. Tas ir kļuvis vēl modernāks, ērtāks un drošāks. Tomēr ejam kārtībā.

Izskats nav mainījies tik dramatiski, kas kopumā ir saprotams. Neviens nevēlas redzēt klasisko Toyota Camry, kura dizains atšķiras no standarta. Par laimi, stils ir izstrādāts ražošanas gados, tāpēc gandrīz nenogurstoši varat apbrīnot ķermeņa elementu gludās līnijas, pārbaudītās proporcijas un graciozos izliekumus.


Tehniskā ziņā automašīna lepojas ar jauniem benzīna dzinējiem, kā arī ar uzlabotu neatkarīgu balstiekārtu. Vidējā dzinēju jauda šajā sērijā ir aptuveni 180 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami šim sedanam. Paātrinājuma laiks līdz simtiem atbilst 8-9 sekundēm, kas ir diezgan konsekventi ar šīs klases automašīnām.

Tika papildināts arī interjers, kas saņēma pilnīgi jaunus ērtus sēdekļus ar sānu atzveltnes atbalstu, jaunu stūri, modificētu vadības paneli un virkni papildu iespēju, kas iepriekš tika piedāvātas tikai dārgu automašīnu aprīkojuma līmeņos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.