Авторизация | Регистрация

Pārskats par atjaunināto Toyota Camry

8-05-2021, 14:38, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Toyota Camry ir viens no mūžīgajiem sedaniem, kas lepojas ar šiks tehnisko aprīkojumu un gadu gaitā izkopto dizainu. Jauna Camry versija parādījās ne tik sen, un tikai nostiprināja šīs automašīnas stiprās puses. Tas ir kļuvis vēl modernāks, ērtāks un drošāks. Tomēr ejam kārtībā.

Izskats nav mainījies tik dramatiski, kas kopumā ir saprotams. Neviens nevēlas redzēt klasisko Toyota Camry, kura dizains atšķiras no standarta. Par laimi, stils ir izstrādāts ražošanas gados, tāpēc gandrīz nenogurstoši varat apbrīnot ķermeņa elementu gludās līnijas, pārbaudītās proporcijas un graciozos izliekumus.


Tehniskā ziņā automašīna lepojas ar jauniem benzīna dzinējiem, kā arī ar uzlabotu neatkarīgu balstiekārtu. Vidējā dzinēju jauda šajā sērijā ir aptuveni 180 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami šim sedanam. Paātrinājuma laiks līdz simtiem atbilst 8-9 sekundēm, kas ir diezgan konsekventi ar šīs klases automašīnām.

Tika papildināts arī interjers, kas saņēma pilnīgi jaunus ērtus sēdekļus ar sānu atzveltnes atbalstu, jaunu stūri, modificētu vadības paneli un virkni papildu iespēju, kas iepriekš tika piedāvātas tikai dārgu automašīnu aprīkojuma līmeņos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskais Chevrolet volts

General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.

BMW iM2 būs pirmais M ģimenes elektromobilis


Šķiet, ka BMW nopietni izturas pret elektriskajiem transportlīdzekļiem. Nesen tika prezentēts BMW iM2, kas būs pirmais elektromobilis slavenajā M ģimenē. Modelis nekavējoties izraisīja lielu troksni žurnālistu rindās, kuri nekavējoties jautāja Bavārijas bažu dizaineriem par gaidāmo pirmizrādi. Tomēr viņi tradicionāli nelabprāt dalās ar informāciju.