Авторизация | Регистрация

Kia XCeed SUV pārskats

8-05-2021, 14:39, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Modelis ir ārkārtīgi jauks dizains, kas ir pilns ar plūstošām formām un ātrām līnijām. Ir iespējams atzīmēt krosovera pakaļgalu, kas bija visveiksmīgākais. Turklāt dizaineri sajaucās ar optiku un radiatora grilu, kā rezultātā radās diezgan labs izskats.


Dizaineru nepatikšanas ir redzamas salonā, kas, lai arī tas nevar lepoties ar apdari ar dārgiem materiāliem, ir izgatavots pēc iespējas kvalitatīvāks un harmoniskāks. Turklāt tam ir visas nepieciešamās funkcijas, piemēram, pilnvērtīga multivides sistēma, klimata kontrole utt.

Tehniskā izteiksmē automašīna ir aprīkota ar benzīna un dīzeļa spēka agregātiem ar vidējo jaudu 130 ZS. Ir arī laba neatkarīga balstiekārta uz balstiekārtām un atsperēm un uzticamas disku bremzes. Tomēr vissvarīgākā rietumu pircēju priekšrocība ir modeļa pieejamās izmaksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.