Авторизация | Регистрация

Kia XCeed SUV pārskats

8-05-2021, 14:39, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Modelis ir ārkārtīgi jauks dizains, kas ir pilns ar plūstošām formām un ātrām līnijām. Ir iespējams atzīmēt krosovera pakaļgalu, kas bija visveiksmīgākais. Turklāt dizaineri sajaucās ar optiku un radiatora grilu, kā rezultātā radās diezgan labs izskats.


Dizaineru nepatikšanas ir redzamas salonā, kas, lai arī tas nevar lepoties ar apdari ar dārgiem materiāliem, ir izgatavots pēc iespējas kvalitatīvāks un harmoniskāks. Turklāt tam ir visas nepieciešamās funkcijas, piemēram, pilnvērtīga multivides sistēma, klimata kontrole utt.

Tehniskā izteiksmē automašīna ir aprīkota ar benzīna un dīzeļa spēka agregātiem ar vidējo jaudu 130 ZS. Ir arī laba neatkarīga balstiekārta uz balstiekārtām un atsperēm un uzticamas disku bremzes. Tomēr vissvarīgākā rietumu pircēju priekšrocība ir modeļa pieejamās izmaksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats


Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.

Jauns BMW M6 kabriolets

Ja kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.