Авторизация | Регистрация

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron

8-05-2021, 14:40, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.

Jūs varat ilgi uzslavēt Audi e-Tron izskatu, taču tas lielā mērā kopē citus Audi krosoverus, tāpēc mēs pie tā neuzkavēsimies. Nē, protams, ir arī viņu pašu unikālās mikroshēmas, piemēram, tie paši atpakaļskata spoguļi, kas tika mainīti uz augstas izšķirtspējas kamerām, taču tie ir sīkumi.


Salons ir ļoti plašs un ērts. Iepriecina arī elektronikas pārpilnība. Viss, ieskaitot digitālo informācijas paneli, rada mūsdienīgas elektromobiļa gaisotni, kas, redziet, ir ļoti laba. Ir arī ar akumulatoru darbināma klimata kontrole un dažādi braukšanas režīmi, ieskaitot ekonomisko.

Tehniskā izteiksmē Audi e-Tron var iepriecināt ar divu asinhrono motoru klātbūtni uz automašīnas abām asīm, kā arī ar ietilpīgu akumulatoru. Jaudas rezerve saskaņā ar pasi ir 460 kilometri pēc WLTP cikla, kas ir diezgan pienācīgs rādītājs.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Jauns BMW M6 kabriolets

Ja kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.

Mercedes-Benz E 200 sedana pārskats


Mercedes-Benz ir milzīga pieredze augstākās klases sedanu ražošanā. Šajā viņai praktiski nav līdzvērtīgu, izņemot BMW automašīnas, kuras tiek ražotas kaimiņu Bavārijā. Mūsu šodienas pārskatā - Mercedes-Benz E 200, kas pilnībā attaisno pasaules ražotāja reputāciju un piedāvā komfortu un mūsdienīgu iespēju pārpilnību.