Авторизация | Регистрация

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron

8-05-2021, 14:40, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.

Jūs varat ilgi uzslavēt Audi e-Tron izskatu, taču tas lielā mērā kopē citus Audi krosoverus, tāpēc mēs pie tā neuzkavēsimies. Nē, protams, ir arī viņu pašu unikālās mikroshēmas, piemēram, tie paši atpakaļskata spoguļi, kas tika mainīti uz augstas izšķirtspējas kamerām, taču tie ir sīkumi.


Salons ir ļoti plašs un ērts. Iepriecina arī elektronikas pārpilnība. Viss, ieskaitot digitālo informācijas paneli, rada mūsdienīgas elektromobiļa gaisotni, kas, redziet, ir ļoti laba. Ir arī ar akumulatoru darbināma klimata kontrole un dažādi braukšanas režīmi, ieskaitot ekonomisko.

Tehniskā izteiksmē Audi e-Tron var iepriecināt ar divu asinhrono motoru klātbūtni uz automašīnas abām asīm, kā arī ar ietilpīgu akumulatoru. Jaudas rezerve saskaņā ar pasi ir 460 kilometri pēc WLTP cikla, kas ir diezgan pienācīgs rādītājs.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.