Авторизация | Регистрация

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta

8-05-2021, 14:40, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Sedana izskats ir raksturīgs Volkswagen firmas dizainam, lai gan ir pamanāms, ka vācieši mēģināja kopēt savus kolēģus no Audi un BMW. Tomēr labu lēmumu pareiza aizņemšanās nav nevienam nodarījusi pāri, tāpēc kopumā automašīna izskatās kā pluss.


To pašu var teikt par salonu, kuru pārstāv ļoti ērti, kaut arī nedaudz cietie sēdekļi. Bet vietas ir daudz gan pirmajā, gan aizmugurējā rindā. Turklāt ir apsildāma aizmugurējā sēdekļu rinda un kāju izpūšana, lai pasažieriem būtu diezgan ērti.

Barošanas bloku līnija ir Volkswagen grupas standarta motori, kas tiek uzstādīti dažādos automašīnu modeļos. Visi no tiem ir diezgan uzticami un izturīgi. Tajā pašā laikā vidējā jauda ir aptuveni 130 ZS, kas nav tik maz.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Lamborghini Huracan GT2 tiks izlaists rudenī


Lamborghini Huracan GT2 sacīkšu automašīna gaidāma šoruden. Automašīna debitēja tālajā 2013. gadā, taču GT2 prefiksu tā saņēma tikai tagad. Protams, šī burvju saīsinājums modeļa nosaukumam tika pievienots iemesla dēļ. Dizaineri ir ievērojami strādājuši pie automašīnas tehniskā aprīkojuma, kā arī mainījuši tā dizainu.

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.