Авторизация | Регистрация

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats

8-05-2021, 14:41, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Automašīnai ir izcils racionalizēts dizains ar gludām formām un pārbaudītām proporcijām. Mēs nerunāsim par ķermeņa aerodinamiku un interesantiem atklājumiem tā dažādu elementu štancēšanas jomā. Apskatiet fotoattēlu, un jūs pats sapratīsit, kas ir kas.


Mēs pāriesim uz salonu, kur mūs sagaida krāšņs multimediju panelis ar lielu skārienekrāna ekrānu. Jaudīga audio sistēma, kā arī ļoti ērti sēdekļi ar sānu atzveltnes atbalstu. Ir arī pilnībā funkcionāla klimata kontrole, kas ļaus atdzesēt un sildīt salonu atkarībā no laika apstākļiem aiz loga.

Tomēr būtiskākā atšķirība starp Porsche Cayenne Coupe ir tā jaudīgākais dzinējs. To attēlo V6 un V8 variācijas vairākiem simtiem zirgspēku. Protams, šī jauda pozitīvi ietekmē paātrinājuma dinamiku un transportlīdzekļa kopējo saķeri.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Jauns BMW M6 kabriolets

Ja kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā


Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.