Авторизация | Регистрация

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats

8-05-2021, 14:41, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Automašīnai ir izcils racionalizēts dizains ar gludām formām un pārbaudītām proporcijām. Mēs nerunāsim par ķermeņa aerodinamiku un interesantiem atklājumiem tā dažādu elementu štancēšanas jomā. Apskatiet fotoattēlu, un jūs pats sapratīsit, kas ir kas.


Mēs pāriesim uz salonu, kur mūs sagaida krāšņs multimediju panelis ar lielu skārienekrāna ekrānu. Jaudīga audio sistēma, kā arī ļoti ērti sēdekļi ar sānu atzveltnes atbalstu. Ir arī pilnībā funkcionāla klimata kontrole, kas ļaus atdzesēt un sildīt salonu atkarībā no laika apstākļiem aiz loga.

Tomēr būtiskākā atšķirība starp Porsche Cayenne Coupe ir tā jaudīgākais dzinējs. To attēlo V6 un V8 variācijas vairākiem simtiem zirgspēku. Protams, šī jauda pozitīvi ietekmē paātrinājuma dinamiku un transportlīdzekļa kopējo saķeri.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu


Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.