Авторизация | Регистрация

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats

8-05-2021, 14:41, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Automašīnai ir izcils racionalizēts dizains ar gludām formām un pārbaudītām proporcijām. Mēs nerunāsim par ķermeņa aerodinamiku un interesantiem atklājumiem tā dažādu elementu štancēšanas jomā. Apskatiet fotoattēlu, un jūs pats sapratīsit, kas ir kas.


Mēs pāriesim uz salonu, kur mūs sagaida krāšņs multimediju panelis ar lielu skārienekrāna ekrānu. Jaudīga audio sistēma, kā arī ļoti ērti sēdekļi ar sānu atzveltnes atbalstu. Ir arī pilnībā funkcionāla klimata kontrole, kas ļaus atdzesēt un sildīt salonu atkarībā no laika apstākļiem aiz loga.

Tomēr būtiskākā atšķirība starp Porsche Cayenne Coupe ir tā jaudīgākais dzinējs. To attēlo V6 un V8 variācijas vairākiem simtiem zirgspēku. Protams, šī jauda pozitīvi ietekmē paātrinājuma dinamiku un transportlīdzekļa kopējo saķeri.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.