Авторизация | Регистрация

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa

8-05-2021, 20:05, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.

Modernizācija tika virzīta, pateicoties elastīgai modulārai platformai, kas ļāva uz automašīnas priekšējās ass marķēt vēl vienu elektromotoru. Pārdošanā esošais Mercedes-Benz EQA dzinējs atradās aizmugurē un ražoja 190 Zs. Tagad tam pievienots priekšējais motors, kuram ir 228 ZS. un 390 ņūtonmetru griezes momentu.


Tas ir, darba rezultātā automašīnas jauda ir vairāk nekā divkāršojusies! Protams, dizaineri neapstājās pie tā un tajā pašā laikā pievilka automašīnas piekari un bremžu sistēmu. Ir palielināts arī nobraukums ar vienu uzlādi, kas WITP ciklā tagad ir vidēji 426 kilometri.

Kopumā ir vairāk nekā pietiekami daudz jauninājumu! Atjauninātajam modelim tirdzniecības vietās vajadzētu parādīties vasaras sākumā. Tajā pašā laikā uzņēmums ir gatavs veikt nelielu atlaidi pirmajiem klientiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru


Subaru beidzot prezentējis savu pirmo elektrisko krosoveru. Mēs runājam par Subaru Solterra modeli, kas saņēma ļoti elegantu un ievērojamu dizainu, kā arī pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Par visām jaunuma iezīmēm, kā arī aptuveno tā izlaišanas datumu sērijā Eiropas tirgū mēs runāsim šī materiāla ietvaros.

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.