Авторизация | Регистрация

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu

8-05-2021, 20:06, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

Būtībā Citroen Ami ir elektrisks visurgājējs ar jumtu, nevis pilnvērtīgs automobilis. Ar vienu akumulatora uzlādi modelis var nobraukt līdz 75 kilometriem, un tā maksimālais braukšanas ātrums ir tikai 45 kilometri stundā.


Jaunā versija saņēma 400 litru bagāžas nodalījumu, kas spēj pārvadāt līdz 140 kilogramiem kravas. Protams, tas nav tik daudz, taču, ņemot vērā paša elektromobiļa pieticīgos izmērus, rodas jautājums, kā dizaineriem izdevās atbrīvot tik daudz vietas.

Ja jūs nolemjat iegādāties Citroen Ami, par pamataprīkojumu būs jāmaksā aptuveni 7 tūkstoši eiro. Dārgākas iespējas ir aprīkotas ar ērtiem sēdekļiem, audio sistēmu un ietilpīgu akumulatoru, kas palielina diapazonu. Bet jaudīgāki motori, diemžēl, netiek nodrošināti. Un jūs diez vai vēlaties kārdināt likteni šajā mazajā mašīnā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.

Pārskats par atjaunināto Toyota Camry


Toyota Camry ir viens no mūžīgajiem sedaniem, kas lepojas ar šiks tehnisko aprīkojumu un gadu gaitā izkopto dizainu. Jauna Camry versija parādījās ne tik sen, un tikai nostiprināja šīs automašīnas stiprās puses. Tas ir kļuvis vēl modernāks, ērtāks un drošāks. Tomēr ejam kārtībā.