Авторизация | Регистрация

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu

8-05-2021, 20:06, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

Būtībā Citroen Ami ir elektrisks visurgājējs ar jumtu, nevis pilnvērtīgs automobilis. Ar vienu akumulatora uzlādi modelis var nobraukt līdz 75 kilometriem, un tā maksimālais braukšanas ātrums ir tikai 45 kilometri stundā.


Jaunā versija saņēma 400 litru bagāžas nodalījumu, kas spēj pārvadāt līdz 140 kilogramiem kravas. Protams, tas nav tik daudz, taču, ņemot vērā paša elektromobiļa pieticīgos izmērus, rodas jautājums, kā dizaineriem izdevās atbrīvot tik daudz vietas.

Ja jūs nolemjat iegādāties Citroen Ami, par pamataprīkojumu būs jāmaksā aptuveni 7 tūkstoši eiro. Dārgākas iespējas ir aprīkotas ar ērtiem sēdekļiem, audio sistēmu un ietilpīgu akumulatoru, kas palielina diapazonu. Bet jaudīgāki motori, diemžēl, netiek nodrošināti. Un jūs diez vai vēlaties kārdināt likteni šajā mazajā mašīnā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.