Авторизация | Регистрация

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu

8-05-2021, 20:06, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

Būtībā Citroen Ami ir elektrisks visurgājējs ar jumtu, nevis pilnvērtīgs automobilis. Ar vienu akumulatora uzlādi modelis var nobraukt līdz 75 kilometriem, un tā maksimālais braukšanas ātrums ir tikai 45 kilometri stundā.


Jaunā versija saņēma 400 litru bagāžas nodalījumu, kas spēj pārvadāt līdz 140 kilogramiem kravas. Protams, tas nav tik daudz, taču, ņemot vērā paša elektromobiļa pieticīgos izmērus, rodas jautājums, kā dizaineriem izdevās atbrīvot tik daudz vietas.

Ja jūs nolemjat iegādāties Citroen Ami, par pamataprīkojumu būs jāmaksā aptuveni 7 tūkstoši eiro. Dārgākas iespējas ir aprīkotas ar ērtiem sēdekļiem, audio sistēmu un ietilpīgu akumulatoru, kas palielina diapazonu. Bet jaudīgāki motori, diemžēl, netiek nodrošināti. Un jūs diez vai vēlaties kārdināt likteni šajā mazajā mašīnā!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Elektriskais Chevrolet volts

General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.