Авторизация | Регистрация

Paredzams, ka Weng Toyota Proace City Electric būs līdz gada beigām

8-05-2021, 20:07, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Toyota Proace City Electric ir jauns komerciāls transportlīdzeklis no pasaulē atzītas Japānas koncerna. Furgonam ir kravas un pasažieru versija, un to var izmantot paku vai nelielu tūristu grupu pārvadāšanai. Kopumā šāda veida automašīnām ir vesela tikšanās jūra, tāpēc pircēji noteikti atradīs, kur piestiprināt daudzsološu jaunumu.

Toyota Proace City Electric vissvarīgākā priekšrocība ir absolūtā elektrifikācija. Tas ir, šis furgons ir simtprocentīgi elektrisks transportlīdzeklis, ko var uzlādēt gan no mājsaimniecības strāvas avota, gan no augstsprieguma uzlādes stacijām.


Saskaņā ar deklarētajiem pases datiem WLTP ciklā modelis spēs pieveikt līdz 280 kilometriem. Bortā ir ļoti ietilpīgs 50 kWh akumulators, kas atbalsta ātru uzlādi, kā arī viens 136 ZS elektromotors.

Tāpat nākotnē tiks ražota maza izmēra Toyota Proace City Verso piekabe, kuras kravnesība ir 750 kilogrami. Tomēr ir pāragri runāt par tā izskatu, jo pats furgons vēl nav nonācis priekšražošanā. Modeļa pārdošanas sākums paredzēts šī gada beigās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.