Авторизация | Регистрация

Electra Quds Rise - pirmais Libānas elektriskais automobilis

8-05-2021, 20:08, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Libāna kā viena no Tuvo Austrumu valstīm nekad nav bijusi nozīmīga vieta automobiļu rūpniecībai. Tomēr laiki mainās, tāpat kā pati automobiļu rūpniecība, kas arvien vairāk koncentrējas uz mārketingu, nevis ražošanas procesiem. Uz šī fona mēs redzam, kā mazie uzņēmumi patiešām ražo savus automobiļus.

Dzīvs piemērs ir svaigā elektriskā automašīna Electra Quds Rise, kas parādījās Libānā. Modelim ir mūsdienīgs interjers, jauks dizains un diezgan labas tehniskās īpašības. Protams, būtu ļoti dārgi izveidot šādu skaistumu no jauna, tāpēc EV Electra aktīvi izmanto trešo personu ražotāju ārpakalpojumus.


Kopumā nozarē izveidojusies diezgan interesanta situācija. Ja iekšdedzes motoriem, kas šobrīd ir sarežģīti inženiertehniskie projekti, ir vajadzīgs augsti kvalificēts personāls un daudzu gadu pieredze ražošanā, tad elektromotorus un akumulatorus var ražot daudz plašāks uzņēmumu loks.

Libānas elektriskā automašīna Electra Quds Rise ir tikai viena no pirmajām jaunā viļņa pazīmēm, kas drīz krīt uz patērētāju galvām. Tajā pašā laikā par pieņemamu cenu elektriskie transportlīdzekļi tiks pārdoti gan Rietumu valstu tirgū, gan jaunajos tirgos ar jaunajām ekonomikām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par elektrisko Audi e-Tron


Elektriskais krosovers Audi e-Tron tirgū parādījies salīdzinoši nesen. Modelis tika pārdots kopš 2019. gada, taču tas jau ir iemantojis lielu mīlestību videi draudzīga transporta cienītāju vidū. Automašīna atšķiras ar elegantu dizainu, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un ļoti ērtu salonu. Tomēr citā veidā vācieši nezina, kā.

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību


Ferrari atkal ir priecējis ātrgaitas automašīnu cienītājus ar viena no tā flagmaņiem atjauninājumu. Šoreiz tika modernizēta sporta kupeja Ferrari 812 Competizione, kas saņēma uzlabotu vadāmību un pārmontētu balstiekārtu. Turklāt motors tika nomainīts, par pamatu ņemot Superfast spēkstaciju.