Авторизация | Регистрация

Electra Quds Rise - pirmais Libānas elektriskais automobilis

8-05-2021, 20:08, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Libāna kā viena no Tuvo Austrumu valstīm nekad nav bijusi nozīmīga vieta automobiļu rūpniecībai. Tomēr laiki mainās, tāpat kā pati automobiļu rūpniecība, kas arvien vairāk koncentrējas uz mārketingu, nevis ražošanas procesiem. Uz šī fona mēs redzam, kā mazie uzņēmumi patiešām ražo savus automobiļus.

Dzīvs piemērs ir svaigā elektriskā automašīna Electra Quds Rise, kas parādījās Libānā. Modelim ir mūsdienīgs interjers, jauks dizains un diezgan labas tehniskās īpašības. Protams, būtu ļoti dārgi izveidot šādu skaistumu no jauna, tāpēc EV Electra aktīvi izmanto trešo personu ražotāju ārpakalpojumus.


Kopumā nozarē izveidojusies diezgan interesanta situācija. Ja iekšdedzes motoriem, kas šobrīd ir sarežģīti inženiertehniskie projekti, ir vajadzīgs augsti kvalificēts personāls un daudzu gadu pieredze ražošanā, tad elektromotorus un akumulatorus var ražot daudz plašāks uzņēmumu loks.

Libānas elektriskā automašīna Electra Quds Rise ir tikai viena no pirmajām jaunā viļņa pazīmēm, kas drīz krīt uz patērētāju galvām. Tajā pašā laikā par pieņemamu cenu elektriskie transportlīdzekļi tiks pārdoti gan Rietumu valstu tirgū, gan jaunajos tirgos ar jaunajām ekonomikām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.