Авторизация | Регистрация

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus

8-05-2021, 20:09, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.

Šis sadarbības modelis ir plaši izmantots visā pasaulē kopš pagājušā gadsimta vidus. Tiesa, vēl nesen automobiļu rūpniecība palika saskaņā ar tradicionālo pieeju, kad visos procesos vienlaikus iesaistījās viens uzņēmums.


Lielbritānijas uzņēmums Williams Advanced Engineering kopā ar vēl duci citu uzņēmumu maina darba kārtību un piedāvā pabeigtu elektrisko transportlīdzekli. Tam jau ir izstrādāta universāla platforma WAE, kas atbalsta vairāku motoru un liela apjoma akumulatoru izvietošanu.

Kopumā uzņēmums piedāvā salikt automašīnu jebkurā virsbūvē un jebkurā klasē. Tajā pašā laikā klients var vienoties par partijas apriti, kā arī kontrolēt kvalitāti jebkurā ražošanas posmā. Ar šādu ātrumu automašīnu tirgus drīz mainīsies līdz nepazīšanai. Tas nav nekas slikts, jo izmaiņas bieži vien nodrošina labāku servisu un zemākas cenas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Kia XCeed SUV pārskats


Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības


Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.