Авторизация | Регистрация

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus

8-05-2021, 20:09, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.

Šis sadarbības modelis ir plaši izmantots visā pasaulē kopš pagājušā gadsimta vidus. Tiesa, vēl nesen automobiļu rūpniecība palika saskaņā ar tradicionālo pieeju, kad visos procesos vienlaikus iesaistījās viens uzņēmums.


Lielbritānijas uzņēmums Williams Advanced Engineering kopā ar vēl duci citu uzņēmumu maina darba kārtību un piedāvā pabeigtu elektrisko transportlīdzekli. Tam jau ir izstrādāta universāla platforma WAE, kas atbalsta vairāku motoru un liela apjoma akumulatoru izvietošanu.

Kopumā uzņēmums piedāvā salikt automašīnu jebkurā virsbūvē un jebkurā klasē. Tajā pašā laikā klients var vienoties par partijas apriti, kā arī kontrolēt kvalitāti jebkurā ražošanas posmā. Ar šādu ātrumu automašīnu tirgus drīz mainīsies līdz nepazīšanai. Tas nav nekas slikts, jo izmaiņas bieži vien nodrošina labāku servisu un zemākas cenas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.