Авторизация | Регистрация

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus

8-05-2021, 20:09, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.

Šis sadarbības modelis ir plaši izmantots visā pasaulē kopš pagājušā gadsimta vidus. Tiesa, vēl nesen automobiļu rūpniecība palika saskaņā ar tradicionālo pieeju, kad visos procesos vienlaikus iesaistījās viens uzņēmums.


Lielbritānijas uzņēmums Williams Advanced Engineering kopā ar vēl duci citu uzņēmumu maina darba kārtību un piedāvā pabeigtu elektrisko transportlīdzekli. Tam jau ir izstrādāta universāla platforma WAE, kas atbalsta vairāku motoru un liela apjoma akumulatoru izvietošanu.

Kopumā uzņēmums piedāvā salikt automašīnu jebkurā virsbūvē un jebkurā klasē. Tajā pašā laikā klients var vienoties par partijas apriti, kā arī kontrolēt kvalitāti jebkurā ražošanas posmā. Ar šādu ātrumu automašīnu tirgus drīz mainīsies līdz nepazīšanai. Tas nav nekas slikts, jo izmaiņas bieži vien nodrošina labāku servisu un zemākas cenas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.