Авторизация | Регистрация

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu

8-05-2021, 20:09, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.

Elektromobilis tiks būvēts uz SOA platformas, kas ir unikāla uzņēmuma Hozon Auto attīstība. Papildus tīri tehniskām funkcijām šī platforma dabiskākā veidā atbalsta kustību un sadursmju sensoru izvietošanu, kas palīdzēs uzlabot autopilota un vadītāja asistentu kvalitāti.


Turklāt ar interneta starpniecību “pa gaisu” tiks atjaunināta elektriskā transportlīdzekļa programmatūra, ko diemžēl neatbalsta ikviena moderna automašīna. Kas attiecas uz motoru, tas ir pietiekami jaudīgs un ļauj nobraukt simtiem kilometru stundā tikai 3,9 sekundēs. Izceļas arī ietilpīgs uzlādējams akumulators, kas ļauj ar vienu uzlādi pārvarēt līdz 800 kilometriem.

Neta S modelis joprojām ir prototipa stāvoklī, tāpēc izstrādātāji nepaziņoja par nenovēršamo sērijveida ražošanu. Tomēr komandas panāktais progress kopš 2020. gada ir patiešām iespaidīgs un rada pārliecību par elektriskā transportlīdzekļa nākotni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.