Авторизация | Регистрация

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu

8-05-2021, 20:09, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.

Elektromobilis tiks būvēts uz SOA platformas, kas ir unikāla uzņēmuma Hozon Auto attīstība. Papildus tīri tehniskām funkcijām šī platforma dabiskākā veidā atbalsta kustību un sadursmju sensoru izvietošanu, kas palīdzēs uzlabot autopilota un vadītāja asistentu kvalitāti.


Turklāt ar interneta starpniecību “pa gaisu” tiks atjaunināta elektriskā transportlīdzekļa programmatūra, ko diemžēl neatbalsta ikviena moderna automašīna. Kas attiecas uz motoru, tas ir pietiekami jaudīgs un ļauj nobraukt simtiem kilometru stundā tikai 3,9 sekundēs. Izceļas arī ietilpīgs uzlādējams akumulators, kas ļauj ar vienu uzlādi pārvarēt līdz 800 kilometriem.

Neta S modelis joprojām ir prototipa stāvoklī, tāpēc izstrādātāji nepaziņoja par nenovēršamo sērijveida ražošanu. Tomēr komandas panāktais progress kopš 2020. gada ir patiešām iespaidīgs un rada pārliecību par elektriskā transportlīdzekļa nākotni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās


Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.