Авторизация | Регистрация

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās

9-05-2021, 19:03, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Automašīna faktiski sākās ar Moderna projektu, kuru 2018. gadā uzsāka mazās Lielbritānijas studijas GTO Engineering puiši. Laika gaitā amatieru projekts kļūst sarežģītāks un vērienīgāks, kā rezultātā šī automašīna parādījās. 2020. gada sākumā, tieši pirms pandēmijas, inženieriem izdevās piesaistīt līdzekļus, lai turpinātu attīstību, tāpēc modelim, varētu teikt, paveicās.


Pati automašīna tiks aprīkota ar V12 motoru, kas nedaudz atgādina 60. gadu klasiskos itāļu ražotos dzinējus. Tas darbosies ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas pārnes griezes momentu tikai uz aizmugurējo asi. Piekare, kā paredzēts, neatkarīga, daudzsavienojoša.

Pirmie klienti varēs iegādāties automašīnu jau 2023. gadā. Pagaidām nav ziņots par sporta automašīnas izlaišanas izmaksām un konkrēto datumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Kia XCeed SUV pārskats


Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.