Авторизация | Регистрация

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās

9-05-2021, 19:03, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Automašīna faktiski sākās ar Moderna projektu, kuru 2018. gadā uzsāka mazās Lielbritānijas studijas GTO Engineering puiši. Laika gaitā amatieru projekts kļūst sarežģītāks un vērienīgāks, kā rezultātā šī automašīna parādījās. 2020. gada sākumā, tieši pirms pandēmijas, inženieriem izdevās piesaistīt līdzekļus, lai turpinātu attīstību, tāpēc modelim, varētu teikt, paveicās.


Pati automašīna tiks aprīkota ar V12 motoru, kas nedaudz atgādina 60. gadu klasiskos itāļu ražotos dzinējus. Tas darbosies ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kas pārnes griezes momentu tikai uz aizmugurējo asi. Piekare, kā paredzēts, neatkarīga, daudzsavienojoša.

Pirmie klienti varēs iegādāties automašīnu jau 2023. gadā. Pagaidām nav ziņots par sporta automašīnas izlaišanas izmaksām un konkrēto datumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu


Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot Japānu

Japānā ir daudz labu automašīnu.