Авторизация | Регистрация

BMW iM2 būs pirmais M ģimenes elektromobilis

9-05-2021, 19:04, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šķiet, ka BMW nopietni izturas pret elektriskajiem transportlīdzekļiem. Nesen tika prezentēts BMW iM2, kas būs pirmais elektromobilis slavenajā M ģimenē. Modelis nekavējoties izraisīja lielu troksni žurnālistu rindās, kuri nekavējoties jautāja Bavārijas bažu dizaineriem par gaidāmo pirmizrādi. Tomēr viņi tradicionāli nelabprāt dalās ar informāciju.

Tomēr man tomēr izdevās kaut ko uzzināt. Jo īpaši kļuva zināms, ka automašīna tiks aprīkota ar diviem pastāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, kas atradīsies uz priekšējās un aizmugurējās ass. Tajā pašā laikā modelis saņems pilnvērtīgu pilnpiedziņu un lielisku paātrinājuma dinamiku.


Abu dzinēju kopējā jauda būs 1360 ZS, ar ko pietiek pat vismodernākajiem benzīna superautomobiļiem. Bet par paredzamo akumulatora nobraukumu un ietilpību nebija iespējams uzzināt. Tomēr daudzi eksperti bija vienisprātis, ka automašīna ar vienu uzlādi spēs nobraukt līdz 400 kilometriem.

Lai kā arī būtu, BMW iM2 pirmizrāde nav gaidāma līdz 2022. gada beigām. Paši bavarieši par šo jautājumu nekādus komentārus nesniedz, tāpēc žurnālistiem un parastajiem autovadītājiem atliek tikai uzminēt un sagaidīt karstu jaunumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Dodge Journey tiek pārdots


Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.