Авторизация | Регистрация

BMW iM2 būs pirmais M ģimenes elektromobilis

9-05-2021, 19:04, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šķiet, ka BMW nopietni izturas pret elektriskajiem transportlīdzekļiem. Nesen tika prezentēts BMW iM2, kas būs pirmais elektromobilis slavenajā M ģimenē. Modelis nekavējoties izraisīja lielu troksni žurnālistu rindās, kuri nekavējoties jautāja Bavārijas bažu dizaineriem par gaidāmo pirmizrādi. Tomēr viņi tradicionāli nelabprāt dalās ar informāciju.

Tomēr man tomēr izdevās kaut ko uzzināt. Jo īpaši kļuva zināms, ka automašīna tiks aprīkota ar diviem pastāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, kas atradīsies uz priekšējās un aizmugurējās ass. Tajā pašā laikā modelis saņems pilnvērtīgu pilnpiedziņu un lielisku paātrinājuma dinamiku.


Abu dzinēju kopējā jauda būs 1360 ZS, ar ko pietiek pat vismodernākajiem benzīna superautomobiļiem. Bet par paredzamo akumulatora nobraukumu un ietilpību nebija iespējams uzzināt. Tomēr daudzi eksperti bija vienisprātis, ka automašīna ar vienu uzlādi spēs nobraukt līdz 400 kilometriem.

Lai kā arī būtu, BMW iM2 pirmizrāde nav gaidāma līdz 2022. gada beigām. Paši bavarieši par šo jautājumu nekādus komentārus nesniedz, tāpēc žurnālistiem un parastajiem autovadītājiem atliek tikai uzminēt un sagaidīt karstu jaunumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru


Subaru beidzot prezentējis savu pirmo elektrisko krosoveru. Mēs runājam par Subaru Solterra modeli, kas saņēma ļoti elegantu un ievērojamu dizainu, kā arī pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Par visām jaunuma iezīmēm, kā arī aptuveno tā izlaišanas datumu sērijā Eiropas tirgū mēs runāsim šī materiāla ietvaros.