Авторизация | Регистрация

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ

18-03-2024, 21:13, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.
Kopumā dažādās Eiropas valstīs tiks atsaukti aptuveni 20 tūkstoši krosoveru. Iemesls ir bojāts balstiekārtas stiprinājums, proti, nepietiekama skrūvju savienojuma izturība, kas var atslābt aktīvas darbības laikā. Tajā pašā laikā bojātā partija tika ražota nesenajā 2020. gadā.

Protams, tik nopietna problēma, kas var novest pie avārijas uz ceļa, nevarētu beigties ne ar ko citu kā vien vērienīgu automašīnu atsaukšanu. Problēmu mašīnu īpašniekiem jau nosūtīti ielūgumi uz uzņēmuma oficiālajiem servisa centriem, kur sola problēmu novērst bez maksas.
Šis nebūt nav pirmais un ne pēdējais atsaucamais Volkswagen koncerna uzņēmums, tomēr koncerns lieliski strādā ar savām garantijas saistībām un operatīvi novērš visus konstatētos darbības traucējumus, kas radušies rūpnīcas defektu dēļ.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā


Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu


Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.