Авторизация | Регистрация

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ

25-03-2022, 16:39, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.
Kopumā dažādās Eiropas valstīs tiks atsaukti aptuveni 20 tūkstoši krosoveru. Iemesls ir bojāts balstiekārtas stiprinājums, proti, nepietiekama skrūvju savienojuma izturība, kas var atslābt aktīvas darbības laikā. Tajā pašā laikā bojātā partija tika ražota nesenajā 2020. gadā.

Protams, tik nopietna problēma, kas var novest pie avārijas uz ceļa, nevarētu beigties ne ar ko citu kā vien vērienīgu automašīnu atsaukšanu. Problēmu mašīnu īpašniekiem jau nosūtīti ielūgumi uz uzņēmuma oficiālajiem servisa centriem, kur sola problēmu novērst bez maksas.
Šis nebūt nav pirmais un ne pēdējais atsaucamais Volkswagen koncerna uzņēmums, tomēr koncerns lieliski strādā ar savām garantijas saistībām un operatīvi novērš visus konstatētos darbības traucējumus, kas radušies rūpnīcas defektu dēļ.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Electra Quds Rise - pirmais Libānas elektriskais automobilis


Libāna kā viena no Tuvo Austrumu valstīm nekad nav bijusi nozīmīga vieta automobiļu rūpniecībai. Tomēr laiki mainās, tāpat kā pati automobiļu rūpniecība, kas arvien vairāk koncentrējas uz mārketingu, nevis ražošanas procesiem. Uz šī fona mēs redzam, kā mazie uzņēmumi patiešām ražo savus automobiļus.

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.