Авторизация | Регистрация

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru

14-03-2024, 13:35, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Subaru beidzot prezentējis savu pirmo elektrisko krosoveru. Mēs runājam par Subaru Solterra modeli, kas saņēma ļoti elegantu un ievērojamu dizainu, kā arī pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Par visām jaunuma iezīmēm, kā arī aptuveno tā izlaišanas datumu sērijā Eiropas tirgū mēs runāsim šī materiāla ietvaros.
Zem motora pārsega šim elektromobilim būs divi diezgan jaudīgi elektromotori ar kopējo jaudu aptuveni 218 zirgspēki. Tajā pašā laikā pieticīgo dzinēju jaudu vairāk nekā kompensē jaudīgs litija jonu akumulators, kura tilpums ir 70 kWh, kas atbilst 530 km nobraukumam WLTP ciklā.

Tagad par automašīnas izskatu. Krosovera dizainā trūkst zvaigžņu no debesīm, bet tas neietilpst netīrumu sejā. Kopumā tas ir izgatavots pēc labākajām Subaru tradīcijām. Ir izcilas līstes, LED optika, elegants radiatora režģis, kā arī spoileris, kas atrodas uz krosovera aizmugurējām durvīm. Kopumā tas izskatās diezgan reprezentabls un patīkams.
Turklāt vēlos uzslavēt interjeru, kas ir premium segmenta un minimālisma motīvu sajaukums. Mēs atzīmējam arī milzīgu skaitu elektronisko palīgu, jaudīgu multivides sistēmu, kā arī digitālo informācijas paneli. Tas viss padara Subaru elektroauto modernu, tehnoloģiski progresīvu un interesantu iegādāties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Electra Quds Rise - pirmais Libānas elektriskais automobilis


Libāna kā viena no Tuvo Austrumu valstīm nekad nav bijusi nozīmīga vieta automobiļu rūpniecībai. Tomēr laiki mainās, tāpat kā pati automobiļu rūpniecība, kas arvien vairāk koncentrējas uz mārketingu, nevis ražošanas procesiem. Uz šī fona mēs redzam, kā mazie uzņēmumi patiešām ražo savus automobiļus.

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.