Авторизация | Регистрация

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru

30-06-2022, 13:35, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Subaru beidzot prezentējis savu pirmo elektrisko krosoveru. Mēs runājam par Subaru Solterra modeli, kas saņēma ļoti elegantu un ievērojamu dizainu, kā arī pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Par visām jaunuma iezīmēm, kā arī aptuveno tā izlaišanas datumu sērijā Eiropas tirgū mēs runāsim šī materiāla ietvaros.
Zem motora pārsega šim elektromobilim būs divi diezgan jaudīgi elektromotori ar kopējo jaudu aptuveni 218 zirgspēki. Tajā pašā laikā pieticīgo dzinēju jaudu vairāk nekā kompensē jaudīgs litija jonu akumulators, kura tilpums ir 70 kWh, kas atbilst 530 km nobraukumam WLTP ciklā.

Tagad par automašīnas izskatu. Krosovera dizainā trūkst zvaigžņu no debesīm, bet tas neietilpst netīrumu sejā. Kopumā tas ir izgatavots pēc labākajām Subaru tradīcijām. Ir izcilas līstes, LED optika, elegants radiatora režģis, kā arī spoileris, kas atrodas uz krosovera aizmugurējām durvīm. Kopumā tas izskatās diezgan reprezentabls un patīkams.
Turklāt vēlos uzslavēt interjeru, kas ir premium segmenta un minimālisma motīvu sajaukums. Mēs atzīmējam arī milzīgu skaitu elektronisko palīgu, jaudīgu multivides sistēmu, kā arī digitālo informācijas paneli. Tas viss padara Subaru elektroauto modernu, tehnoloģiski progresīvu un interesantu iegādāties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā


Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.