Авторизация | Регистрация

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot Japānu

6-12-2022, 16:56, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Tomēr ķīnieši nebeidz mēģināt iekarot šo tirgu. Ļoti piedzīvojumiem bagāts lēmums, taču panākumus vienmēr gūst tikai drosmīgie un riskanti.

BYD Auto paziņoja, ka 2023. gadā viņu automašīnu skaits Japānā krasi pieaugs. Jau šobrīd ir noslēgts līgums ar vairākiem lielākajiem Japānas izplatītājiem. 5.decembrī Uzlecošās saules zemē tika prezentēta automašīna BYD Atto 3. Ļoti interesants krosovers, kurš saņēma augstus auto ekspertu vērtējumus. Atto 3 priekšrocība var būt zemā cena. Ir svarīgi saprast, ka Japāna šobrīd atrodas ekonomikas stagnācijā. Tāpēc tuvākajā nākotnē acīmredzot būs pieprasītas lētas automašīnas. Ķīnieši šo finanšu brīdi izjuta ļoti smalki.

BYD Atto 3 pārdošanā Japānā nonāks 2023. gada janvāra pašās beigās. No plusiem var izcelt stūri labajā pusē (kas Japānai ir ārkārtīgi svarīgi). Arī automašīnā ir daudz unikālu automātisko režīmu. Auto ekspertus pārsteidza "gudrie" priekšējie lukturi. Tūningam ir arī daudz iespēju. Piemēram, jūs vienmēr varat uzlabot spārnus vai spoguļus.

Kas attiecas uz Ķīnu, BYD Atto 3 šeit ir diezgan populārs. Labi pārdošanas rādītāji iedvesmoja ķīniešus iekarot jaunus tirgus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma


Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.