Авторизация | Регистрация

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā

18-03-2024, 21:13, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 Ķīnas auditorijā pelnīti tiek uzskatīts par vietējās autobūves klasiku. Savas pastāvēšanas laikā, kopš 2005. gada, modelis kopumā pārdots pusotra miljona automašīnu tirāžā, kas nav nemaz tik maz pat blīvi apdzīvotajai Ķīnai.
Tagad, dažus gadus pēc automašīnas ražošanas pārtraukšanas, Chery Tiggo 3 ir atgriezies tirgū, lai gan jaunā modernā izskatā. Izstrādātāji sola vispusīgi strādāt pie krosovera un pielāgot to mūsdienu standartiem.

Tāpat kā tā priekšgājējam, arī jaunajam Chery Tiggo 3 būs plašs, taču ļoti ekonomisks benzīna dzinēju klāsts ar vidējo jaudu aptuveni 120 ZS. Kā gaidīts, automātiskā vai sešpakāpju manuālā pārnesumkārba darbojas kā transmisija. Piedziņa šajā gadījumā, protams, tikai priekšā.
Jaunumi ir palielināts bagāžas nodalījuma tilpums, modernas, lai arī ne tās augstākās klases multimediju sistēmas klātbūtne, džentlmeņu komfortablu iespēju komplekts, kā arī jauns izskats. Jāatzīst, ka izskatās ļoti jauki, pat neskatoties uz modeļa budžetu. Tirdzniecībā jaunums parādīsies nākamā gada sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu


Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma


Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.