Авторизация | Регистрация

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības

17-10-2022, 17:48, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.
Auto spēs iepriecināt īpaši ekonomiskus un praktiskus pircējus. Kas ir tikai pieticīga benzīna dzinēju līnija ar nelielu atdevi 110-120 ZS. Tajā pašā laikā darbojas motori ar mehāniku vai automātiska mašīna, kas aprīkota ar Start / Stop sistēmu. Neskatoties uz dzinēju pieticību jaudas ziņā, tie ir ārkārtīgi uzticami un tiem ir palielināts resurss, pateicoties plazmas izsmidzināšanas cilindriem.

Kopumā Skoda cenšas nodrošināt savam budžeta segmentam pienācīgu kvalitātes līmeni, un tāpēc automašīnas dekorēšanai tiek izmantota ne lētākā plastmasa un audums. Rezultātā vienkārša izskata interjers neatstāj nepatīkamo totālās ekonomijas sajūtu, ko daudzi citi autoražotāji grēko bez sirdsapziņas sāpēm.
Ārēji Slāvija arī izskatās ļoti pieklājīgi. Var redzēt, ka dizaineri ir mēģinājuši un radījuši automašīnai neaizmirstamu un unikālu izskatu. Protams, tas ir tālu no premium segmenta, taču savā cenu diapazonā sedans ar jaukiem diskiem un citiem mūsdienu auto atribūtiem izskatās ļoti labi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās


Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Viljamss un Italdesign piedāvā pabeigtus elektriskos transportlīdzekļus


Viljamss un Italdesign piedāvā jaunu ārpakalpojumu pakalpojumu automobiļu tirgum. Tas ir par elektrisko transportlīdzekļu dizainu no nulles atbilstoši klientu prasībām, kam seko pilnīgs ražošanas process. Tas ir, klients faktiski uzņemas automašīnas popularizēšanas funkciju tirgū, savukārt pašu automašīnu ražo trešās puses uzņēmums.