Авторизация | Регистрация

Dodge Journey tiek pārdots

3-11-2022, 17:48, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.
Paviršs skatiens uz jaunuma tehniskajiem parametriem un izskatu pietiek, lai secinātu, ka mums ir mūsdienīgs tipisks vidējas klases krosovers. Burtiski viss kliedz par to, sākot no ārējā dizaina līdz dzinēju līnijai un tehniskā aprīkojuma līmenim.

Iesācēju benzīna un dīzeļdzinēji ražo standarta 140-160 ZS. un nav pietiekami daudz zvaigžņu no debesīm. Transmisija ir automātiskā vai mehāniķa, kuru joprojām nesteidzas nosūtīt atpūtai. Piedziņa, kas ir saprotama, ir priekšējo riteņu piedziņa bez jebkādas alternatīvas. Bet bagāžniekā un aizmugurējā sēdekļu rindā vietas pietiek.
Arī krosovera aprīkojums nepārsteidz, laba klimata kontrole, vidēja multimediju sistēma, vairāki standarta braukšanas režīmi, drošības spilvenu komplekts un bezvadu uzlāde viedtālrunim bonusā. Kopumā par savu naudu Dodge Journey izskatās diezgan labi, lai gan jaukts zirgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Elektriskais Chevrolet volts

General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.