Авторизация | Регистрация

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma

29-11-2022, 17:49, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.
Kopumā Infiniti QX50 krosovers ir nedaudz ārpus Infiniti premium klases. Automašīnai, kā saka, trūkst zvaigžņu no debesīm un tā piedāvā kvalitātes un komforta līmeni, kas ir nedaudz virs vidējā. Tam ir patīkama visos aspektos dzinēju līnija ar atdevi zem 250 ZS, un ir arī visu riteņu piedziņa.

Pateicoties jaudīgajam dzinējam, paātrinājums līdz simtiem ir 7,5 sekundes, kas, protams, nav rekords krosoveru vidū, tomēr vidusmēra patērētāju tas apmierina. Jāatzīmē arī modeļa mājīgais interjers, kas veidots, ņemot vērā biznesa auditoriju.
Runājot par opcijām, automašīna piedāvā klimata kontroli, apsildāmus sēdekļus un spoguļus, daudzfunkcionālu stūri, digitālos instrumentus un pilnīgu mijiedarbību ar viedtālruni gan uzlādes ziņā, gan saziņas ziņā ar multimediju sistēmu, kas arī ir modernizēta līdz. mūsdienīgs līmenis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību


Ferrari atkal ir priecējis ātrgaitas automašīnu cienītājus ar viena no tā flagmaņiem atjauninājumu. Šoreiz tika modernizēta sporta kupeja Ferrari 812 Competizione, kas saņēma uzlabotu vadāmību un pārmontētu balstiekārtu. Turklāt motors tika nomainīts, par pamatu ņemot Superfast spēkstaciju.

Porsche Cayenne Coupe crossover pārskats


Porsche noteikti ir pelnījis vietu pasaules prestižāko autoražotāju sarakstā. Nesen inženierzinātņu dievi ir cēlušies no Olimpa un sāka ražot automašīnas vienkāršiem mirstīgajiem. Tomēr Porsche Cayenne krosoveru līnija, kurai pieder mūsu šodienas viesis, joprojām nokož cenu.