Авторизация | Регистрация

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma

3-04-2024, 16:23, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.
Kopumā Infiniti QX50 krosovers ir nedaudz ārpus Infiniti premium klases. Automašīnai, kā saka, trūkst zvaigžņu no debesīm un tā piedāvā kvalitātes un komforta līmeni, kas ir nedaudz virs vidējā. Tam ir patīkama visos aspektos dzinēju līnija ar atdevi zem 250 ZS, un ir arī visu riteņu piedziņa.

Pateicoties jaudīgajam dzinējam, paātrinājums līdz simtiem ir 7,5 sekundes, kas, protams, nav rekords krosoveru vidū, tomēr vidusmēra patērētāju tas apmierina. Jāatzīmē arī modeļa mājīgais interjers, kas veidots, ņemot vērā biznesa auditoriju.
Runājot par opcijām, automašīna piedāvā klimata kontroli, apsildāmus sēdekļus un spoguļus, daudzfunkcionālu stūri, digitālos instrumentus un pilnīgu mijiedarbību ar viedtālruni gan uzlādes ziņā, gan saziņas ziņā ar multimediju sistēmu, kas arī ir modernizēta līdz. mūsdienīgs līmenis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības


Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.

Ford Mustang neaizmirstamā klātbūtne uz lielā ekrāna

Atsevišķi transportlīdzekļi kino pasaulē kļūst par ikoniskiem simboliem, atstājot neizdzēšamas pēdas skatītāju prātos. Ford Mustang ar savu eleganto dizainu, jaudīgo veiktspēju un mūžīgo valdzinājumu ir kļuvis par kino leģendu, kas pabijis dažādu žanru un laikmetu kino filmās. No nervus kutinoša ātruma un pakaļdzīšanās līdz simboliskiem braucieniem, Ford Mustang kino pasaulē ir nostiprinājis savu vietu kā kultūras fenomens.