Авторизация | Регистрация

Elektriskais Chevrolet volts

29-12-2022, 04:12, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.

Līdz šim šim auto bija tikai hibrīda spēkstacija - 150 zirgspēku jauda nodrošināja strāvu, 100 - benzīns. Uz pilnībā uzlādētiem akumulatoriem sedana darbības rādiuss bija 64 kilometri, pēc tam viena litra iekšdedzes dzinējs sāka uzlādēt akumulatorus. Tagad potenciālais īpašnieks varēs pabarot automašīnu tikai stāvēšanas laikā, no sadzīves kontaktligzdas. Pēc analītiķu domām, pilnīga atteikšanās no benzīna dzinēja Volt modelī nav nekas cits kā vadītāju reakcija uz Detroitas autošova vides tendencēm, kas pašlaik notiek štatos.

Piemēram, GM galvenais konkurents Ford tur paziņoja, ka iegulda 450 miljonus dolāru savas elektrisko transportlīdzekļu programmas izstrādē. Gatavojoties otrās paaudzes voltu masveida ražošanai, GM pat atvēra veselu rūpnīcu litija jonu elektrisko akumulatoru ražošanai. 43 miljonus dolāru vērtais uzņēmums atradās Braunstaunā, starp citu, netālu no Detroitas, tajā pašā Mičiganā. Bet, lai apmeklētu Veles atpūtas klubu, nav jābrauc tik tālu. Pašlaik rūpnīcā strādā tikai 25 darbinieki. Un līdz gada beigām, kad bateriju ražošana kļūst masveida, personāla skaits jāpalielina līdz simtam. Turklāt laika gaitā ražošanā viņi plāno investēt papildus 336 miljonus dolāru. Pat šī gada laikā General Motors plāno saražot vairāk nekā 8000 Chevrolet voltu. Pēc tam gada apjomam vajadzētu palielināties līdz 60 000 eksemplāru. Modeļa izmaksas gala pircējam būs aptuveni 40 000 USD.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Elektriskā Mercedes-Benz EQA piedziņa ir pilnpiedziņa


Mercedes-Benz atkal ir priecējis premium klases cienītājus ar Mercedes-Benz EQA elektrisko sedanu. Tajā pašā laikā pavisam nesen modelis ieguva pilnvērtīgu pilnpiedziņu, pateicoties otra motora uzstādīšanai. Tā rezultātā automašīna palielināja saķeri, pastiprināja paātrinājuma dinamiku un pat pievienoja dažus apvidus spēkus.

Autoražotāji piedāvā izdevīgus aizdevumus

Daudzi ražotāji pagarinājuši īpašo piedāvājumu derīgumu pērn ražoto automašīnu iegādei.