Авторизация | Регистрация

Koncepcija kā nākotnes spogulis

1-02-2023, 12:27, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite. Šis ir pilsētas kompaktauto prototips, kas būvēts uz globālās platformas Delta 2. Pēc inženieru domām, amerikāņi drīzumā dos priekšroku tieši šādiem auto, pamazām atsakoties no tradicionālajiem pikapiem un pilna izmēra apvidus auto. Granite konkurenti ir Honda Jazz un Toyota Scion XP. Zem kompakta pārsega atradīsies 1400 kubikcentimetru benzīna dzinējs ar 138 zirgspēku jaudu. Griezes momentu – tradicionāli amerikāņu automašīnām – uz riteņiem nodos automātiskā pārnesumkārba. Tikmēr konkurenti no Eiropas turpina aktīvi iekarot elektromobiļu tirgu. Amerikas automobiļu galvaspilsētā Bavārijas BMW vadītāji parādīja BMW ActiveE, kas tiek darbināts tikai ar strāvu. Koncepcija tika uzbūvēta uz 1. sērijas kupejas bāzes. Elektromotora jauda ir 170 zirgi, un ar vienu uzlādi mašīnas īpašnieks varēs pārvarēt 160 kilometrus. Tad akumulatoru var pilnībā uzlādēt no parastas mājsaimniecības kontaktligzdas tikai trīs stundās. Un tomēr štatos tradicionāli populārais Honda zīmols gāja tālāk par citiem, demonstrējot sabiedrībai konceptu, kura pamatā ir koncepts – CRC hibrīda sporta kupeja. Neskatoties uz nesērijas statusu, automašīnai jau ir izlaišanas datums tirgū – nākamā gada vasarā. Japāņu kupeja pārvietojas ar 122 zirgspēku benzīna motora palīdzību, kuram palīdz 15 zirgiem paredzēts elektromotors. Šīs automašīnas galvenais akcents Smoļenska, pēc inženieru domām, ir ne tikai efektivitāte, bet arī ievērojama videi draudzīgums. Tātad, nobraucot kilometru, CRC izdala tikai 31 gramu CO2, kas ir piecas reizes mazāk nekā vairums mūsdienu automašīnu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ


Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.

Corvette C8 saņems pilnpiedziņu


Pienācīga sporta automašīna Corvette C8, kuras cena ir 60 tūkstoši ASV dolāru, ir pārliecināts konkurents augstākās klases sporta automašīnām. Tie ir Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8 modeļi. Amerikāņu sporta automašīnas straujā pārdošana iedvesmoja radītājus atjaunināt savu ideju. Zemāk ir saraksts ar jauninājumiem.