Авторизация | Регистрация

Jauns BMW M6 kabriolets

25-02-2023, 12:02, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Ja kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.

 Jaunais BMW M6 Cabrio 2012. gadā tika pamanīts Ņūdžersijas ostā Bajonas militārajā rajonā. Kā redzat, automašīnai ir diezgan parasts virsbūves komplekts. Uz spārniem ir raksturīgas gaisa ieplūdes atveres un piepūsti sliekšņi. Pārveidots arī aizmugurējais buferis. Automašīnā tika izmantota sporta piekare, kā arī četrgalvu izplūdes uzgalis un bremžu kluči ar raksturīgiem ziliem spailēm. Kopumā jaunais BMW M6 Cabrio izskatās pievilcīgs un agresīvs. Visticamāk, masveida ražošanā esošais auto saņems Twin-Turbo V8 dzinēju, 552 ZS. un 680 Nm. Tas tiks savienots ar septiņu pakāpju M-DCT divu sajūgu pārnesumkārbu, kas jau pazīstama no citiem grupas modeļiem. BMW M6 Cabrio paātrinās līdz 100 km/h mazāk nekā 5 sekundēs. Vārdu sakot šis modelis ir visiem BMW faniem un vispār ātras braukšanas cienītājiem.Ja esat vācu markas auto īpašnieks un pēkšņi nepieciešams bmw virsbūves remonts, noteikti jādodas uz Maxidrom servisu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Supercar GTO Engineering Squalo nonāk sērijās


Jaudīgais superauto GTO Engineering Squalo, ko daudzi dēvē par Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione pēcteci, ir gandrīz gatavs masveida ražošanai. Automašīnu dizaineri veica visus nepieciešamos samontēto prototipu testa testus, kā arī pabeidza aprēķinu un aerodinamisko eksperimentu posmu.

Lamborghini Huracan GT2 tiks izlaists rudenī


Lamborghini Huracan GT2 sacīkšu automašīna gaidāma šoruden. Automašīna debitēja tālajā 2013. gadā, taču GT2 prefiksu tā saņēma tikai tagad. Protams, šī burvju saīsinājums modeļa nosaukumam tika pievienots iemesla dēļ. Dizaineri ir ievērojami strādājuši pie automašīnas tehniskā aprīkojuma, kā arī mainījuši tā dizainu.