Авторизация | Регистрация

Jauns BMW M6 kabriolets

Jauns BMW M6 kabrioletsJa kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Koncepcija kā nākotnes spogulisViens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.

Elektriskais Chevrolet volts

Elektriskais Chevrolet voltsGeneral Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.

Autoražotāji piedāvā izdevīgus aizdevumus

Autoražotāji piedāvā izdevīgus aizdevumusDaudzi ražotāji pagarinājuši īpašo piedāvājumu derīgumu pērn ražoto automašīnu iegādei.

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot Japānu

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot JapānuJapānā ir daudz labu automašīnu.

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma
Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.

Dodge Journey tiek pārdots

Dodge Journey tiek pārdots
Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības
Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā
Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 Ķīnas auditorijā pelnīti tiek uzskatīts par vietējās autobūves klasiku. Savas pastāvēšanas laikā, kopš 2005. gada, modelis kopumā pārdots pusotra miljona automašīnu tirāžā, kas nav nemaz tik maz pat blīvi apdzīvotajai Ķīnai.

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru
Subaru beidzot prezentējis savu pirmo elektrisko krosoveru. Mēs runājam par Subaru Solterra modeli, kas saņēma ļoti elegantu un ievērojamu dizainu, kā arī pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Par visām jaunuma iezīmēm, kā arī aptuveno tā izlaišanas datumu sērijā Eiropas tirgū mēs runāsim šī materiāla ietvaros.