Авторизация | Регистрация

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot Japānu

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot JapānuTomēr ķīnieši nebeidz mēģināt iekarot šo tirgu. Ļoti piedzīvojumiem bagāts lēmums, taču panākumus vienmēr gūst tikai drosmīgie un riskanti.

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma

Infiniti QX50 uzlabota multimediju sistēma
Nesen iznākušais Infiniti QX50 jau ir saņēmis savas multivides sistēmas atjauninājumu, kā arī dažus citus svarīgus aspektus. Korejas luksusa automašīnu zīmols neskopojas ar savu jauno produktu atjaunināšanu, jo augstu vērtē savu reputāciju klientu vidū. Šajā apskatā mēs runāsim par to, ko Infiniti QX50 varēs piedāvāt pircējiem.

Ford Mustang neaizmirstamā klātbūtne uz lielā ekrāna

Ford Mustang neaizmirstamā klātbūtne uz lielā ekrānaAtsevišķi transportlīdzekļi kino pasaulē kļūst par ikoniskiem simboliem, atstājot neizdzēšamas pēdas skatītāju prātos. Ford Mustang ar savu eleganto dizainu, jaudīgo veiktspēju un mūžīgo valdzinājumu ir kļuvis par kino leģendu, kas pabijis dažādu žanru un laikmetu kino filmās. No nervus kutinoša ātruma un pakaļdzīšanās līdz simboliskiem braucieniem, Ford Mustang kino pasaulē ir nostiprinājis savu vietu kā kultūras fenomens.

Dodge Journey tiek pārdots

Dodge Journey tiek pārdots
Dodge kopā ar Ķīnas partneriem no GAC Motor ir laidis klajā jaunu daudzsološu krosoveru ar nosaukumu Dodge Journey. Automašīna tiks montēta uz Stellantis Mexico bāzes, kam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt tā izmaksas. Turklāt modelis sevi pozicionē kā ģimenes auto, kas Dodge ir retums.

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā
Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 Ķīnas auditorijā pelnīti tiek uzskatīts par vietējās autobūves klasiku. Savas pastāvēšanas laikā, kopš 2005. gada, modelis kopumā pārdots pusotra miljona automašīnu tirāžā, kas nav nemaz tik maz pat blīvi apdzīvotajai Ķīnai.

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ
Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības
Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektrisko krosoveru
Subaru beidzot prezentējis savu pirmo elektrisko krosoveru. Mēs runājam par Subaru Solterra modeli, kas saņēma ļoti elegantu un ievērojamu dizainu, kā arī pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Par visām jaunuma iezīmēm, kā arī aptuveno tā izlaišanas datumu sērijā Eiropas tirgū mēs runāsim šī materiāla ietvaros.

Jauns BMW M6 kabriolets

Jauns BMW M6 kabrioletsJa kādam ir interese redzēt, kā izskatās jaunais BMW M6 Cabrio, mums ir šī auto fotogrāfija visā tās krāšņumā.

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Koncepcija kā nākotnes spogulisViens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.