Авторизация | Регистрация

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju

8-05-2021, 14:26, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.

Galvenais jauninājums būs tas pats V12 dzinējs, kas, pateicoties pārkonfigurētai degvielas padeves sistēmai un pārveidotiem gaisa filtriem, ieguva ievērojamu jaudas pieaugumu. Tā rezultātā motors ražo līdz 700 Zs. un 750 Ņūtona metru griezes moments.


Turklāt ir arī tīri kosmētiskas izmaiņas, kas ietekmē automašīnas priekšpusi. Dizaineri mainīja bufera un radiatora režģa formu, pievienojot alumīnija apmales, kā arī mainīja optikas veidu. Kopumā tas ir standarta kosmētikas iespēju komplekts, kas tomēr atsvaidzināja modeļa izskatu.

Automašīna tiks pārdota privātam pircēju klubam, un vienības sākumcena būs aptuveni 750 tūkstoši Lielbritānijas mārciņu. Protams, šī cena nebūs pieejama katram kolekcionāram, tomēr, zinot Aston Martin klientu bāzi, jau tuvākajā nākotnē jūs varat sagaidīt pilnu izpārdošanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Sporta automašīna Viritech Apricale parādīsies ierobežotā tirāžā


Sporta automašīna Viritech Apricale tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Par to paziņoja MIRA tehnoparks, kas atrodas Lielbritānijā un ir tiešais automašīnas klients no Viritech. Paši Viritech ir maza komanda, tāpēc ierobežota izdevuma izlaišana šķiet loģisks un veselīgs lēmums.

Elektriskais Chevrolet volts

General Motors Corporation vadītāji ir paziņojuši par plāniem masveidā ražot Chevrolet Volt pilnībā elektrisko versiju.