Авторизация | Регистрация

Kia XCeed SUV pārskats

8-05-2021, 14:39, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Modelis ir ārkārtīgi jauks dizains, kas ir pilns ar plūstošām formām un ātrām līnijām. Ir iespējams atzīmēt krosovera pakaļgalu, kas bija visveiksmīgākais. Turklāt dizaineri sajaucās ar optiku un radiatora grilu, kā rezultātā radās diezgan labs izskats.


Dizaineru nepatikšanas ir redzamas salonā, kas, lai arī tas nevar lepoties ar apdari ar dārgiem materiāliem, ir izgatavots pēc iespējas kvalitatīvāks un harmoniskāks. Turklāt tam ir visas nepieciešamās funkcijas, piemēram, pilnvērtīga multivides sistēma, klimata kontrole utt.

Tehniskā izteiksmē automašīna ir aprīkota ar benzīna un dīzeļa spēka agregātiem ar vidējo jaudu 130 ZS. Ir arī laba neatkarīga balstiekārta uz balstiekārtām un atsperēm un uzticamas disku bremzes. Tomēr vissvarīgākā rietumu pircēju priekšrocība ir modeļa pieejamās izmaksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

BMW iM2 būs pirmais M ģimenes elektromobilis


Šķiet, ka BMW nopietni izturas pret elektriskajiem transportlīdzekļiem. Nesen tika prezentēts BMW iM2, kas būs pirmais elektromobilis slavenajā M ģimenē. Modelis nekavējoties izraisīja lielu troksni žurnālistu rindās, kuri nekavējoties jautāja Bavārijas bažu dizaineriem par gaidāmo pirmizrādi. Tomēr viņi tradicionāli nelabprāt dalās ar informāciju.

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.