Авторизация | Регистрация

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta

8-05-2021, 14:40, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Sedana izskats ir raksturīgs Volkswagen firmas dizainam, lai gan ir pamanāms, ka vācieši mēģināja kopēt savus kolēģus no Audi un BMW. Tomēr labu lēmumu pareiza aizņemšanās nav nevienam nodarījusi pāri, tāpēc kopumā automašīna izskatās kā pluss.


To pašu var teikt par salonu, kuru pārstāv ļoti ērti, kaut arī nedaudz cietie sēdekļi. Bet vietas ir daudz gan pirmajā, gan aizmugurējā rindā. Turklāt ir apsildāma aizmugurējā sēdekļu rinda un kāju izpūšana, lai pasažieriem būtu diezgan ērti.

Barošanas bloku līnija ir Volkswagen grupas standarta motori, kas tiek uzstādīti dažādos automašīnu modeļos. Visi no tiem ir diezgan uzticami un izturīgi. Tajā pašā laikā vidējā jauda ir aptuveni 130 ZS, kas nav tik maz.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

BMW iM2 būs pirmais M ģimenes elektromobilis


Šķiet, ka BMW nopietni izturas pret elektriskajiem transportlīdzekļiem. Nesen tika prezentēts BMW iM2, kas būs pirmais elektromobilis slavenajā M ģimenē. Modelis nekavējoties izraisīja lielu troksni žurnālistu rindās, kuri nekavējoties jautāja Bavārijas bažu dizaineriem par gaidāmo pirmizrādi. Tomēr viņi tradicionāli nelabprāt dalās ar informāciju.

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.