Авторизация | Регистрация

Elektriskā automašīna Neta S piedāvās milzīgu klāstu

8-05-2021, 20:09, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā

Šanhajas auto izstādē tika parādīta jauna ķīniešu elektriskā automašīna no Hozon Auto. Automašīna ir balstīta uz 2020. gada koncepciju un lepojas ar ļoti iespaidīgu akumulatoru, kas nodrošina modeli ar palielinātu diapazonu. Neta S, kas ir šīs automašīnas nosaukums, ir citas izklaidējošas funkcijas.

Elektromobilis tiks būvēts uz SOA platformas, kas ir unikāla uzņēmuma Hozon Auto attīstība. Papildus tīri tehniskām funkcijām šī platforma dabiskākā veidā atbalsta kustību un sadursmju sensoru izvietošanu, kas palīdzēs uzlabot autopilota un vadītāja asistentu kvalitāti.


Turklāt ar interneta starpniecību “pa gaisu” tiks atjaunināta elektriskā transportlīdzekļa programmatūra, ko diemžēl neatbalsta ikviena moderna automašīna. Kas attiecas uz motoru, tas ir pietiekami jaudīgs un ļauj nobraukt simtiem kilometru stundā tikai 3,9 sekundēs. Izceļas arī ietilpīgs uzlādējams akumulators, kas ļauj ar vienu uzlādi pārvarēt līdz 800 kilometriem.

Neta S modelis joprojām ir prototipa stāvoklī, tāpēc izstrādātāji nepaziņoja par nenovēršamo sērijveida ražošanu. Tomēr komandas panāktais progress kopš 2020. gada ir patiešām iespaidīgs un rada pārliecību par elektriskā transportlīdzekļa nākotni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par atjaunināto Toyota Camry


Toyota Camry ir viens no mūžīgajiem sedaniem, kas lepojas ar šiks tehnisko aprīkojumu un gadu gaitā izkopto dizainu. Jauna Camry versija parādījās ne tik sen, un tikai nostiprināja šīs automašīnas stiprās puses. Tas ir kļuvis vēl modernāks, ērtāks un drošāks. Tomēr ejam kārtībā.

Lamborghini Huracan GT2 tiks izlaists rudenī


Lamborghini Huracan GT2 sacīkšu automašīna gaidāma šoruden. Automašīna debitēja tālajā 2013. gadā, taču GT2 prefiksu tā saņēma tikai tagad. Protams, šī burvju saīsinājums modeļa nosaukumam tika pievienots iemesla dēļ. Dizaineri ir ievērojami strādājuši pie automašīnas tehniskā aprīkojuma, kā arī mainījuši tā dizainu.