Авторизация | Регистрация

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ

25-03-2022, 16:39, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.
Kopumā dažādās Eiropas valstīs tiks atsaukti aptuveni 20 tūkstoši krosoveru. Iemesls ir bojāts balstiekārtas stiprinājums, proti, nepietiekama skrūvju savienojuma izturība, kas var atslābt aktīvas darbības laikā. Tajā pašā laikā bojātā partija tika ražota nesenajā 2020. gadā.

Protams, tik nopietna problēma, kas var novest pie avārijas uz ceļa, nevarētu beigties ne ar ko citu kā vien vērienīgu automašīnu atsaukšanu. Problēmu mašīnu īpašniekiem jau nosūtīti ielūgumi uz uzņēmuma oficiālajiem servisa centriem, kur sola problēmu novērst bez maksas.
Šis nebūt nav pirmais un ne pēdējais atsaucamais Volkswagen koncerna uzņēmums, tomēr koncerns lieliski strādā ar savām garantijas saistībām un operatīvi novērš visus konstatētos darbības traucējumus, kas radušies rūpnīcas defektu dēļ.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Paredzams, ka Weng Toyota Proace City Electric būs līdz gada beigām


Toyota Proace City Electric ir jauns komerciāls transportlīdzeklis no pasaulē atzītas Japānas koncerna. Furgonam ir kravas un pasažieru versija, un to var izmantot paku vai nelielu tūristu grupu pārvadāšanai. Kopumā šāda veida automašīnām ir vesela tikšanās jūra, tāpēc pircēji noteikti atradīs, kur piestiprināt daudzsološu jaunumu.

Šveicē tiek gatavots Morand sporta auto


Šveices sacīkšu automašīnu entuziasti gatavo vēl vienu projektu, kas solās būt pēc iespējas modernāks un videi draudzīgāks. Mēs runājam par sporta modeli Morand, kuru izstrādāja uzņēmums Morand Cars. Tajā pašā laikā plānots uzbūvēt divas automašīnas vienlaikus. Viens izmantos hibrīda spēka agregātu, bet otrs darbosies ar tīru elektrību.