Авторизация | Регистрация

Volkswagen Touareg tika atsaukts apturēšanas dēļ

18-03-2024, 21:13, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Volkswagen Touareg ir lielisks vācu krosovers, kuram pēc Eiropas standartiem ir diezgan garšīgas izmaksas. Kopumā šī automašīnu klase WV grupā ir ļoti laba, savukārt sedani, atklāti sakot, atpaliek no labākajiem Rietumu auto industrijas pārstāvjiem. Tomēr atpakaļ pie Volkswagen Touareg, kas nesen tika atsaukts.
Kopumā dažādās Eiropas valstīs tiks atsaukti aptuveni 20 tūkstoši krosoveru. Iemesls ir bojāts balstiekārtas stiprinājums, proti, nepietiekama skrūvju savienojuma izturība, kas var atslābt aktīvas darbības laikā. Tajā pašā laikā bojātā partija tika ražota nesenajā 2020. gadā.

Protams, tik nopietna problēma, kas var novest pie avārijas uz ceļa, nevarētu beigties ne ar ko citu kā vien vērienīgu automašīnu atsaukšanu. Problēmu mašīnu īpašniekiem jau nosūtīti ielūgumi uz uzņēmuma oficiālajiem servisa centriem, kur sola problēmu novērst bez maksas.
Šis nebūt nav pirmais un ne pēdējais atsaucamais Volkswagen koncerna uzņēmums, tomēr koncerns lieliski strādā ar savām garantijas saistībām un operatīvi novērš visus konstatētos darbības traucējumus, kas radušies rūpnīcas defektu dēļ.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.

BMW iM2 būs pirmais M ģimenes elektromobilis


Šķiet, ka BMW nopietni izturas pret elektriskajiem transportlīdzekļiem. Nesen tika prezentēts BMW iM2, kas būs pirmais elektromobilis slavenajā M ģimenē. Modelis nekavējoties izraisīja lielu troksni žurnālistu rindās, kuri nekavējoties jautāja Bavārijas bažu dizaineriem par gaidāmo pirmizrādi. Tomēr viņi tradicionāli nelabprāt dalās ar informāciju.