Авторизация | Регистрация

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot Japānu

3-04-2024, 16:23, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Tomēr ķīnieši nebeidz mēģināt iekarot šo tirgu. Ļoti piedzīvojumiem bagāts lēmums, taču panākumus vienmēr gūst tikai drosmīgie un riskanti.

BYD Auto paziņoja, ka 2023. gadā viņu automašīnu skaits Japānā krasi pieaugs. Jau šobrīd ir noslēgts līgums ar vairākiem lielākajiem Japānas izplatītājiem. 5.decembrī Uzlecošās saules zemē tika prezentēta automašīna BYD Atto 3. Ļoti interesants krosovers, kurš saņēma augstus auto ekspertu vērtējumus. Atto 3 priekšrocība var būt zemā cena. Ir svarīgi saprast, ka Japāna šobrīd atrodas ekonomikas stagnācijā. Tāpēc tuvākajā nākotnē acīmredzot būs pieprasītas lētas automašīnas. Ķīnieši šo finanšu brīdi izjuta ļoti smalki.

BYD Atto 3 pārdošanā Japānā nonāks 2023. gada janvāra pašās beigās. No plusiem var izcelt stūri labajā pusē (kas Japānai ir ārkārtīgi svarīgi). Arī automašīnā ir daudz unikālu automātisko režīmu. Auto ekspertus pārsteidza "gudrie" priekšējie lukturi. Tūningam ir arī daudz iespēju. Piemēram, jūs vienmēr varat uzlabot spārnus vai spoguļus.

Kas attiecas uz Ķīnu, BYD Atto 3 šeit ir diezgan populārs. Labi pārdošanas rādītāji iedvesmoja ķīniešus iekarot jaunus tirgus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Pārskats par patīkamu Volkswagen Jetta


Volkswagen Jetta ir patīkama vidēja līmeņa automašīna visos aspektos, un to var ieteikt kā praktisku un uzticamu ģimenes automašīnu. Sedanam ir patīkams dizains acīm, ērts interjers un mūsdienīgu iespēju pārpilnība, kas ļaus izbaudīt laiku pie automašīnas stūres.

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.