Авторизация | Регистрация

Ķīniešu BYD Auto nolēma iekarot Japānu

6-12-2022, 16:56, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Tomēr ķīnieši nebeidz mēģināt iekarot šo tirgu. Ļoti piedzīvojumiem bagāts lēmums, taču panākumus vienmēr gūst tikai drosmīgie un riskanti.

BYD Auto paziņoja, ka 2023. gadā viņu automašīnu skaits Japānā krasi pieaugs. Jau šobrīd ir noslēgts līgums ar vairākiem lielākajiem Japānas izplatītājiem. 5.decembrī Uzlecošās saules zemē tika prezentēta automašīna BYD Atto 3. Ļoti interesants krosovers, kurš saņēma augstus auto ekspertu vērtējumus. Atto 3 priekšrocība var būt zemā cena. Ir svarīgi saprast, ka Japāna šobrīd atrodas ekonomikas stagnācijā. Tāpēc tuvākajā nākotnē acīmredzot būs pieprasītas lētas automašīnas. Ķīnieši šo finanšu brīdi izjuta ļoti smalki.

BYD Atto 3 pārdošanā Japānā nonāks 2023. gada janvāra pašās beigās. No plusiem var izcelt stūri labajā pusē (kas Japānai ir ārkārtīgi svarīgi). Arī automašīnā ir daudz unikālu automātisko režīmu. Auto ekspertus pārsteidza "gudrie" priekšējie lukturi. Tūningam ir arī daudz iespēju. Piemēram, jūs vienmēr varat uzlabot spārnus vai spoguļus.

Kas attiecas uz Ķīnu, BYD Atto 3 šeit ir diezgan populārs. Labi pārdošanas rādītāji iedvesmoja ķīniešus iekarot jaunus tirgus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Koncepcija kā nākotnes spogulis

Viens no visvairāk gaidītajiem vietējo zīmolu konceptauto ir GMC Granite.

Skoda Slavia parādīja budžeta sedana priekšrocības


Skoda turpina sistemātiski strādāt budžeta sedanu un krosoveru jomā, iepriecinot praktiskos autobraucējus ar modeļiem, kuru pamatā ir jaunā MQB-A0-IN platforma. Šodien mēs runāsim par svaigu sedanu ar nosaukumu Skoda Slavia, kas jau ir devies uz Eiropas un ASV iekarošanu.