Авторизация | Регистрация

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā

7-09-2022, 17:48, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 Ķīnas auditorijā pelnīti tiek uzskatīts par vietējās autobūves klasiku. Savas pastāvēšanas laikā, kopš 2005. gada, modelis kopumā pārdots pusotra miljona automašīnu tirāžā, kas nav nemaz tik maz pat blīvi apdzīvotajai Ķīnai.
Tagad, dažus gadus pēc automašīnas ražošanas pārtraukšanas, Chery Tiggo 3 ir atgriezies tirgū, lai gan jaunā modernā izskatā. Izstrādātāji sola vispusīgi strādāt pie krosovera un pielāgot to mūsdienu standartiem.

Tāpat kā tā priekšgājējam, arī jaunajam Chery Tiggo 3 būs plašs, taču ļoti ekonomisks benzīna dzinēju klāsts ar vidējo jaudu aptuveni 120 ZS. Kā gaidīts, automātiskā vai sešpakāpju manuālā pārnesumkārba darbojas kā transmisija. Piedziņa šajā gadījumā, protams, tikai priekšā.
Jaunumi ir palielināts bagāžas nodalījuma tilpums, modernas, lai arī ne tās augstākās klases multimediju sistēmas klātbūtne, džentlmeņu komfortablu iespēju komplekts, kā arī jauns izskats. Jāatzīst, ka izskatās ļoti jauki, pat neskatoties uz modeļa budžetu. Tirdzniecībā jaunums parādīsies nākamā gada sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Kia XCeed SUV pārskats


Kia XCeed ir moderns un pieejamu krosovers no Dienvidkorejas autoražotāja, kuram ir izdevies nostiprināties tirgū un atrast daudz fanu. Ar ko šī automašīna var lepoties un kāds tehniskais aprīkojums tai ir! Atbildes uz šiem jautājumiem ir mūsu šodienas pārskatā!

Aston Martin V12 Speedster saņēma īpašu versiju


Karstā Aston Martin V12 Speedster sacīkšu automašīna saņems īpašu versiju, kuru darbinās jaudīgāks motors. Šī versija tiks izlaista ierobežotā 88 automašīnu izlaidumā, tāpēc pircējiem būs jāsteidzas, lai papildinātu dārgo rotaļlietu kolekciju.