Авторизация | Регистрация

Chery Tiggo 3 vajadzētu atgriezties jaunā izskatā

18-03-2024, 21:13, Kategorija - LV / Ziņas par auto Latvijā
Ķīniešu kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 Ķīnas auditorijā pelnīti tiek uzskatīts par vietējās autobūves klasiku. Savas pastāvēšanas laikā, kopš 2005. gada, modelis kopumā pārdots pusotra miljona automašīnu tirāžā, kas nav nemaz tik maz pat blīvi apdzīvotajai Ķīnai.
Tagad, dažus gadus pēc automašīnas ražošanas pārtraukšanas, Chery Tiggo 3 ir atgriezies tirgū, lai gan jaunā modernā izskatā. Izstrādātāji sola vispusīgi strādāt pie krosovera un pielāgot to mūsdienu standartiem.

Tāpat kā tā priekšgājējam, arī jaunajam Chery Tiggo 3 būs plašs, taču ļoti ekonomisks benzīna dzinēju klāsts ar vidējo jaudu aptuveni 120 ZS. Kā gaidīts, automātiskā vai sešpakāpju manuālā pārnesumkārba darbojas kā transmisija. Piedziņa šajā gadījumā, protams, tikai priekšā.
Jaunumi ir palielināts bagāžas nodalījuma tilpums, modernas, lai arī ne tās augstākās klases multimediju sistēmas klātbūtne, džentlmeņu komfortablu iespēju komplekts, kā arī jauns izskats. Jāatzīst, ka izskatās ļoti jauki, pat neskatoties uz modeļa budžetu. Tirdzniecībā jaunums parādīsies nākamā gada sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgas ziņas:

Ford Mustang neaizmirstamā klātbūtne uz lielā ekrāna

Atsevišķi transportlīdzekļi kino pasaulē kļūst par ikoniskiem simboliem, atstājot neizdzēšamas pēdas skatītāju prātos. Ford Mustang ar savu eleganto dizainu, jaudīgo veiktspēju un mūžīgo valdzinājumu ir kļuvis par kino leģendu, kas pabijis dažādu žanru un laikmetu kino filmās. No nervus kutinoša ātruma un pakaļdzīšanās līdz simboliskiem braucieniem, Ford Mustang kino pasaulē ir nostiprinājis savu vietu kā kultūras fenomens.

Citroen Ami elektriskā automašīna kļuva par kravas automašīnu


Mazais elektriskais pilsētas auto Citroen Ami ir saņēmis atjauninājumu, kas ļaus īpašniekiem pārvadāt mazas kravas. Avtomobilchik ir novietots kā lēts un videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums pārvietoties intensīvā pilsētas satiksmē.